Trwa ładowanie...
d2tmixj

Ziemowit Gowin krytycznie o działaniach władzy. Kim jest Ziemowit Gowin?

Ziemowit Gowin wziął udział w wyzwaniu #hot16challenge2. Syn byłego wicepremiera Jarosława Gowina krytycznie odniósł się o działaniach Zjednoczonej Prawicy. Kim jest Ziemowit Gowin?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Ziemowit Gowin?
Kim jest Ziemowit Gowin? (YouTube)
d2tmixj

Ziemowit Gowin rapuje. Krytycznie ocenia władzę

Do tej pory Ziemowit Gowin żył w cieniu. Jednak po udziale w wyzwaniu #hot16challenge2 to się zmieniło. Ziemowit Gowin w swojej zwrotce zarapował o działaniach władzy. Te ocenił krytycznie. Część cytatów z utworu Gowina juniora nie nadaje się do cytowania. Z jego rapu dowiadujemy się, że ma dość rządów Zjednoczonej Prawicy. "Polacy powinni postawić PiS-owcom polityczną mogiłę" - dodaje w utworze "Państwo z dykty".

Rap syna Jarosława Gowina wywołał sporo komentarzy wśród polityków. - Mój syn jest dorosłym człowiekiem i ma prawo do własnych poglądów. Nawet jeśli się nie zgadzamy, również w kwestii mocnego przesłania tej piosenki, to nie wpłynie to na pewno na nasze doskonałe relacje osobiste - powiedział Jarosław Gowin w programie "Kropka nad i". Z kolei wicemarszałek Sejmu nazwał Ziemowita Gowina "świrem".

d2tmixj

Kim jest Ziemowit Gowin?

Udział w wyzwaniu #hot16challenge2 przysporzył Ziemowitowi Gowinowi chwilową popularność. Kim jest syn byłego wicepremiera i ministra nauki? - Mój syn, podobnie jak ja wcześniej, zajmuje się filozofią polityczną i będą go zachęcał, żeby raczej rozwijał się w tym kierunku, a nie zajmował się rozwijaniem talentu wokalnego - powiedział Jarosław Gowin.

27-latek to najmłodsze dziecko Jarosława i Anny Gowinów. Jest doktorantem w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, w Zakładzie Filozofii Społecznej. Specjalizuje się w myśli Ayn Rand, amerykańskiej pisarki, filozofki, twórczyni filozofii obiektywizmu. Jego specjalizacją są także współczesna etyka, filozofia polityki. Jest także publicystą. O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Ma prywatne profile w mediach społecznościowych, unikał skandali.

Zobacz wideo: Bon turystyczny 1000+. Adam Bielan: Andrzej Duda dopinguje premier Jadwigę Emilewicz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2tmixj

Podziel się opinią

Share

d2tmixj

d2tmixj
Więcej tematów