Trwa ładowanie...
d27p5n9

Ziemowit Gowin krytycznie o działaniach władzy. Kim jest Ziemowit Gowin?

Ziemowit Gowin wziął udział w wyzwaniu #hot16challenge2. Syn byłego wicepremiera Jarosława Gowina krytycznie odniósł się o działaniach Zjednoczonej Prawicy. Kim jest Ziemowit Gowin?
Share
Kim jest Ziemowit Gowin?
Kim jest Ziemowit Gowin?Źródło: YouTube
d27p5n9

Ziemowit Gowin rapuje. Krytycznie ocenia władzę

Do tej pory Ziemowit Gowin żył w cieniu. Jednak po udziale w wyzwaniu #hot16challenge2 to się zmieniło. Ziemowit Gowin w swojej zwrotce zarapował o działaniach władzy. Te ocenił krytycznie. Część cytatów z utworu Gowina juniora nie nadaje się do cytowania. Z jego rapu dowiadujemy się, że ma dość rządów Zjednoczonej Prawicy. "Polacy powinni postawić PiS-owcom polityczną mogiłę" - dodaje w utworze "Państwo z dykty".

Rap syna Jarosława Gowina wywołał sporo komentarzy wśród polityków. - Mój syn jest dorosłym człowiekiem i ma prawo do własnych poglądów. Nawet jeśli się nie zgadzamy, również w kwestii mocnego przesłania tej piosenki, to nie wpłynie to na pewno na nasze doskonałe relacje osobiste - powiedział Jarosław Gowin w programie "Kropka nad i". Z kolei wicemarszałek Sejmu nazwał Ziemowita Gowina "świrem".

d27p5n9

Kim jest Ziemowit Gowin?

Udział w wyzwaniu #hot16challenge2 przysporzył Ziemowitowi Gowinowi chwilową popularność. Kim jest syn byłego wicepremiera i ministra nauki? - Mój syn, podobnie jak ja wcześniej, zajmuje się filozofią polityczną i będą go zachęcał, żeby raczej rozwijał się w tym kierunku, a nie zajmował się rozwijaniem talentu wokalnego - powiedział Jarosław Gowin.

27-latek to najmłodsze dziecko Jarosława i Anny Gowinów. Jest doktorantem w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, w Zakładzie Filozofii Społecznej. Specjalizuje się w myśli Ayn Rand, amerykańskiej pisarki, filozofki, twórczyni filozofii obiektywizmu. Jego specjalizacją są także współczesna etyka, filozofia polityki. Jest także publicystą. O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Ma prywatne profile w mediach społecznościowych, unikał skandali.

Zobacz wideo: Bon turystyczny 1000+. Adam Bielan: Andrzej Duda dopinguje premier Jadwigę Emilewicz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d27p5n9

Podziel się opinią

Share
d27p5n9
d27p5n9
Więcej tematów