Trwa ładowanie...
ycipk-hivdtp

Zginął sprzęt chorego dziecka. "Złodzieju! Oddaj, co ukradłeś!"

Samochód ze sprzętem rehabilitacyjnym niepełnosprawnego chłopczyka skradziono w Gdańsku Osowej. Rodzice apelują o pomoc w odnalezieniu rzeczy, bez których ich syn nie może żyć, tak jak dotychczas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W samochodzie znajdował się m.in. balkonik umożliwiający chłopcu poruszanie się
W samochodzie znajdował się m.in. balkonik umożliwiający chłopcu poruszanie się (osowa24.pl/screen)
ycipk-hivdtp

Auto skradziono w nocy z poniedziałku na wtorek (10/11 września) z parkingu przed blokiem. Złodzieje najprawdopodobniej nie wiedzieli, że w środku volkswagena tourana znajduje się sprzęt potrzebny dziecku w codziennym życiu i rehabilitacji.

"W aucie były sprzęty rehabilitacyjne naszego synka i specjalna spacerówka. Wierzymy, że te sprzęty uda się odzyskać. Może ktoś coś widział, może złodziej okaże odrobinę serca i wyrzuci gdzieś ten sprzęt, tak żebyśmy mogli go odzyskać. Proszę, pomóżcie" - apeluje matka chłopca na osiedlowej witrynie osowa24.pl.

"Złodzieja błagam, żeby ten sprzęt gdzieś zostawił. Nasze dziecko nie jest w stanie bez niego funkcjonować" - dodaje mieszkanka Gdańska.

ycipk-hivdtp
osowa24.pl/screen
Podziel się

W samochodzie znajdował się balkonik tylny Crocodile w żółtym kolorze, spacerówka EIO, ortezy, buty do ortez, pasy i specjalna kamizelka.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-hivdtp

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hivdtp

ycipk-hivdtp
ycipk-hivdtp