Trwa ładowanie...
d4exy75
d4exy75
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zderzenie autobusów w Kraju Chabarowskim w Rosji. Rośnie liczba ofiar

Co najmniej 16 osób zginęło, a 56 zostało rannych w wyniku czołowego zderzenia dwóch autobusów komunikacji międzymiastowej w Kraju Chabarowskim, na Dalekim Wschodzie Federacji Rosyjskiej - poinformowało Ministerstwo Zdrowia FR.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4exy75

Do wypadku doszło około godz. 15.00 czasu lokalnego (godz. 7.00 w Polsce) w rejonie jeziora Gassi, na 125. km drogi Chabarowsk - Komsomolsk nad Amurem. Przyczyny kolizji nie są jeszcze znane.

Jeden z pojazdów przewrócił się na bok i wypadł z drogi. Na miejscu trwa akcja ratownicza. Uczestniczy w niej lotnictwo sanitarne. Najciężej ranni transportowani są do Chabarowska.

d4exy75

Według policji w autobusach znajdowały się 72 osoby - 68 pasażerów i czterech kierowców. Stan 10 rannych lekarze określają jako ciężki.

Podziel się opinią

Share

d4exy75

d4exy75
d4exy75
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów