Trwa ładowanie...
d3ve4t7

Zatrzymany sprawca brutalnego morderstwa w Sosnowcu. Zabił tłuczkiem do mięsa

Kara dożywocia grozi 36-latkowi z Sosnowca, który w swoim mieszkaniu zabił znajomą. Mężczyzna zadzwonił na policję, twierdząc, że znalazł zakrwawione zwłoki i nie wie, co się stało. Śledczy szybko ustalili, że to on jest sprawcą tego wyjątkowo brutalnego zabójstwa.
Share
Zatrzymany sprawca brutalnego morderstwa w Sosnowcu. Zabił tłuczkiem do mięsa
Źródło: flickr.com
d3ve4t7

Po przyjeździe policjantów mężczyzna powiedział, że 69-latka odwiedziła go dzień wcześniej wieczorem. - Przekonywał, że później zasnął, a gdy się rano obudził kobieta już nie żyła - relacjonuje w rozmowie z WP st. asp. Sonia Kepper, rzecznik prasowy sosnowieckiej policji.

Policjantka dodaje, że kobieta miała bardzo rozległe obrażenia głowy. - Nie miejsce wezwano funkcjonariuszy dochodzeniowych i techników kryminalistyki. Zebrane ślady i wyniki badań zwłok przez lekarza patologa wskazały, że sprawcą jest właściciel mieszkania - wyjaśnia rzecznik.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poczwórne morderstwo koło Kowna. Zabił swoją rodzinę

Okazało się też, że napastnik wielokrotnie uderzył swoją ofiarę domowym tłuczkiem do mięsa, stąd tak duże uszkodzenia kości czaszki.

Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Przedstawiono mu już zarzut zabójstwa. 36-latek nie był wcześniej karany. Policja nie ujawnia informacji na temat motywu zbrodni.

d3ve4t7

Podziel się opinią

Share
d3ve4t7
d3ve4t7
Więcej tematów