Trwa ładowanie...
d1okpe8

Zatrzymano mężczyznę, który próbował potrącić policjantów

Mężczyzna, który podczas porannej próby zatrzymania próbował uciec i potrącić funkcjonariuszy, został schwytany. To 40-letni Piotr B., podejrzewany o wiele przestępstw. Policja podaje, że nie stawiał oporu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna, który zbiegł podczas próby zatrzymania na Mazowszu, tym razem nie stawiał oporu
Mężczyzna, który zbiegł podczas próby zatrzymania na Mazowszu, tym razem nie stawiał oporu (Policja)
d1okpe8

Rano policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Przasnyszu na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce próbowali zatrzymać Piotra B. w miejscowości Perzanowo. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać samochodem, próbując przy tym potrącić dwóch funkcjonariuszy. Policjanci próbowali kilkakrotnie zatrzymać samochód oddając strzały ostrzegawcze. Mężczyzna nie zatrzymał się.

- Policjanci oddali strzały do uciekającego samochodu. Policji nie udało się zatrzymać uciekającego mężczyzny - informował oficer prasowy Komendy Powiatowej w Przasnyszu Krzysztof Błaszczak.

Piotra B. zatrzymano po godz. 12 w miejscowości Chrzanowo w powiecie makowskim. Policjanci przeszukujący okolice, w których zbiegł mężczyzna, w miejscowości Chrzanowo w powiecie makowskim, natrafili na porzucone BMW, którym poruszał się Piotr B. W pobliskim budynku policjanci znaleźli poszukiwanego. Krzysztof Błaszczak powiedział, że zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, gdzie pozostaje do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

d1okpe8

PAP/Adrian Pezowicz

Zobacz także: Pościg w Lublinie. Kierowca o mało nie rozjechał policjantów

d1okpe8

Podziel się opinią

Share

d1okpe8

d1okpe8
Więcej tematów