Trwa ładowanie...
12-11-2014 13:05

Zatrzymano drugą osobę związaną z porwaniem w Tarnowskich Górach

Tarnogórska policja zatrzymała już drugą osobę podejrzaną o porwanie i uwięzienie 22-latka. Do zdarzenia doszło pod koniec października: mężczyzna został uwięziony w piwnicy, grożono mu i torturowano go.

Zatrzymano drugą osobę związaną z porwaniem w Tarnowskich GórachŹródło: Policja.pl
d15av20
d15av20

22-latek z powiatu tarnogórskiego umówił się ze znajomymi na imprezę - mieli porozmawiać i napić się alkoholu. Nie spodziewał się, że koledzy zamkną go w piwnicy. Mężczyzna został skrępowany za pomocą taśm izolacyjnych i metalowego łańcucha. Znajomi bili 22-latka, wlewali mu wodę do gardła, grozili podpaleniem, obcięciem palców i morderstwem.

Mężczyzna spędził tak co najmniej kilka godzin, zanim oprawcy zostawili go na chwilę samego. Wtedy udało mu się uciec i dotrzeć pod drzwi jednej z okolicznych kamienic, gdzie otrzymał pomoc. Wezwano także służby ratunkowe. 22-latek cały czas był przywiązany do krzesła, dlatego na miejscu pojawiła się też straż pożarna ze specjalistycznym sprzętem. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała (w tym złamaną szczęką)
trafił do szpitala.

Tarnogórska policja w kilka godzin po uwolnieniu zakładnika zatrzymała pierwszego podejrzanego. Teraz zatrzymano kolejnego sprawcę i zastosowano wobec niego tymczasowy areszt. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.

d15av20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15av20
Więcej tematów