Trwa ładowanie...
d2aqwox
Zatrzymana 19-letnia matka. W mieszkaniu znaleziono ciało 4-miesięcznego chłopca

Zatrzymana 19-letnia matka. W mieszkaniu znaleziono ciało 4-miesięcznego chłopca

Policjanci z Bytomia wyjaśniają okoliczności śmierci 4-miesięcznego chłopczyka. Zatrzymanej 19-letniej matce prokurator przedstawił zarzut narażenia syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2aqwox

Do tragicznych wydarzeń doszło w Miechowicach w Bytomiu. Policjanci, zaalarmowani przez sąsiadów, znaleźli w środę w zeszłym tygodniu w jednym z mieszkań martwe 4-miesięczne niemowlę.

Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, 19-latka była w mieszkaniu, sama otworzyła im drzwi. Była trzeźwa, niewiele potrafiła powiedzieć o tym, co się stało - powiedział radiu RMF FM Tomasz Bobrek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu.

d2aqwox

Dziecko nie żyło. Wyglądało na wychudzone i zaniedbane, jednak odpowiedź na pytanie, co było przyczyną jego śmierci, mają dać badania histopatologiczne. Prokurator Artur Ott mówił w RMF FM, że sekcja zwłok nie wykazała jednoznacznej przyczyny zgonu.

Śledczy rozważają dwie hipotezy: wygłodzenie albo poważną chorobę, która mogłaby skutkować nieprzyjmowaniem pokarmu.

Dziecko we wrześniu było z matką na badaniach w przychodni. Lekarze nie stwierdzili wtedy żadnych zaniedbań.

Prokurator przedstawił matce zarzut "narażenia syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia". Kobiecie grozi kara 5 lat więzienia.

d2aqwox

Podziel się opinią

Share

d2aqwox

d2aqwox
Więcej tematów