WP
17-02-2005 (15:25)

Zasady Opinii WP

To miejsce stworzone specjalnie dla Was z myślą abyście mogli nawzajem wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusje. Zależy nam na opiniach przemyślanych, które przekazują innym użytkownikom Wasze poglądy. Jeśli nawet nie zgadzacie się z nimi, to nie jest to powód do obrażania ich autorów. Dbajcie o poziom dyskusji. Dyskutujecie tak, jak robicie to „na żywo”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
WP

Opinie - ciekawe forum

Podziel się

To miejsce dla Was - ludzi z Sieci, którzy mają coś do powiedzenia i nigdzie indziej nie mają możliwości podzielenia się tym, co ich nurtuje, pasjonuje czy denerwuje. Gdzie student z Poznania może podyskutować z licealistą z Radomia na temat zalet i wad polityki naszego rządu czy zagadki Bursztynowej Komnaty. Tutaj może!

WP

Zależy nam na poziomie dyskusji, na prezentowaniu przemyślanych poglądów oraz emocjonalnych opinii. Ale reszta należy do Was. Platforma nasza, treść Wasza!

Czego nie wolno?

Nie będziemy publikować opinii, które:

 1. nawołują do przemocy,
WP
 1. są skrajnie rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne,

 1. są wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego,

 1. zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe,

 1. zawierają reklamy produktów lub usług,

WP
 1. propagują alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające,

 1. obrażają osoby publiczne,

 1. obrażają inne osoby uczestniczące w dyskusji,

 1. mogą łamać prawa autorskie,

WP
 1. nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,

 1. są pisane tylko wielkimi literami,

 1. zawierają długi ciąg znaków interpunkcyjnych, np. !!!!!

 1. zawierają uwagi skierowane do Moderatorów WP.

WP

Ortografia

Aby uławić odczytanie innym Waszych komentarzy prosimy o staranne pisanie i przestrzeganie zasad ortografii. Wszystkim polecamy stronę BYKOM-STOP! My do tej akcji się przyłączamy!

Wirtualni Moderatorzy

Podziel się

Lubisz dyskutować i wymieniać opinie? Drażnią Cię niecenzuralne wypowiedzi i wszechobecne wulgaryzmy? Zależy ci na tym by wymieniać poglądy a nie obelgi? Nie martw się - masz już problem z głowy.

Nie wszystko co napiszecie, ukaże się na forum. Nad odpowiednim poziomem dyskusji i przestrzegania prawa czuwają Wirtualni Moderatorzy. Redakcja portalu WP na stałe podjęła współpracę z osobami, którym zależy na poziomie dyskusji pod artykułami ich ulubionych serwisów. Pamiętajcie, że moderacja to nie cenzura! Chodzi tylko i wyłącznie o poziom zamieszczanych opinii, a nie o prezentowane poglądy.

W imię zasady, iż to właśnie WY wiecie najlepiej jakiego poziomu rozmowy oczekujecie pod wiadomościami i co razi Was najbardziej, w ręce wybranych Użytkowników oddaliśmy panel administracyjny. Grupie tej nadano uprawnienia Wirtualnych Moderatorów.

Teraz spokojnie możesz się włączyć do rozmowy na swoich ulubionych serwisach, licząc na odpowiedni poziom dyskusji.

Wirtualna Polska SA nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Chcielibyśmy Wam zwrócić uwagę, że Wirtualna Polska nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Przypominamy, że osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające prawa Wirtualnej Polski S.A. lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego może ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wirtualna Polska SA zastrzega sobie prawo do nie zamieszczania wszystkich opinii jakie zostaną dodane.

Czekamy na Wasze interesujące komentarze i opinie!

Masz pytanie, problem lub propozycję? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza.

Polub WP Wiadomości
WP
WP