Trwa ładowanie...
d1h5rhg

Zaprzysiężenie rządu. Radosław Fogiel tłumaczy zachowanie prezesa PiS

Wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel wytłumaczył zachowanie Jarosława Kaczyńskiego podczas zaprzysiężenia rządu. Kaczyński podczas uroczystości jako jedyny nie miał na dłoniach rękawiczek. Prezes PiS zdjął również maseczkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaprzysiężenie rządu. Radosław Fogiel tłumaczy zachowanie Kaczyńskiego
Zaprzysiężenie rządu. Radosław Fogiel tłumaczy zachowanie Kaczyńskiego (PAP, Fot: PAP/Radek Pietruszka, Radek Pietruszka)
d1h5rhg

Radosław Fogiel do zachowania Jarosława Kaczyńskiego podczas zaprzysiężenia nowego składu gabinetu premiera Mateusza Morawieckiego, odniósł się na anetenie TVN24.

Zaprzysiężenie rządu. Fogiel o Kaczyńskim: "Szukanie dziury w całym"

Podczas zaprzysiężenia rządu w ogrodach Pałacu Prezydenckiego Jarosław Kaczyński jako jedyny nie miał na dłoniach rękawiczek ochronnych. W momencie wręczania mu teki wicepremiera, rękawiczki zdjął również prezydent Andrzej Duda i panowie uścisnęli sobie dłonie. - Nie było prośby o noszenie rękawiczek, to była sprawa dobrowolna. Rękawiczki były dostępne i kto chciał mógł z nich skorzystać. Mam wrażenie, że mamy do czynienia z szukaniem dziury w całym - skomentował tę sytuację Fogiel.

d1h5rhg

Polityk dodał też, że w Kancelarii Prezydenta dostępny był płyn do dezynfekcji i podkreślił, że zalecenia Ministerstwa Zdrowia mówią o częstym myciu rąk i dezynfekcji zaś kwestię rękawiczek traktują dobrowolnie - można je nałożyć, ale nie jest to konieczne.

Koronawirus w Polsce. Lokale gastronomiczne czynne do 22? Ekspert: wirus godziny nie wybiera

Fogiel odniósł się również do zdjęcia maseczki przez nowego wicepremiera w rządzie Matusza Morawieckiego. Jarosław Kaczyński jako jedyny zdecydował się odsłonić usta i nos podczas uroczystości. Wicerzecznik PiS podkreślił, że wszystkie zasady bezpieczeństwa zostały zachowane. - Rozumiem, że moglibyśmy debatować o tym, gdyby tam ktoś stał i kichał bez maseczki. Problem o którym dyskutujemy jest nieco wydumany - dodał Radosław Fogiel

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1h5rhg

Podziel się opinią

Share
d1h5rhg
d1h5rhg
Więcej tematów