Trwa ładowanie...

Zaprezentowano spot Rafała Dutkiewicza

Prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz, oficjalnie zaprezentował swój spot wyborczy. Na antenie telewizyjnej ukaże się na początku listopada.

Share
Zaprezentowano spot Rafała Dutkiewicza
Źródło: PAP, fot: Maciej Kulczyński
dd9736p

Spot wyborczy, ubiegającego się o reelekcję prezydenta stolicy Dolnego Śląska, Rafał Dutkiewicza, zaprezentowali w Teatrze Muzycznym Capitol członkowie jego honorowego komitetu poparcia – architekt Zbigniew Maćków oraz piosenkarka i aktorka Justyna Szafran.

Miejsce prezentacji zostało wybrane nieprzypadkowo. Wrocławski Capitol jest jednym z asów Dutkiewicza w tegorocznej kampanii wyborczej – pojawił się zarówno na plakatach komitetu Rafał Dutkiewicz z Platformą, jak i w spocie wyborczym. Justyna Szafran mówiła podczas prezentacji o zachwycie budynkiem teatru aktorów przyjeżdżających do Wrocławia z całej Polski.

Spot trwa niecałą minutę i oparty jest na pomyśle znanym wrocławianom już z plakatów prezydenckiego komitetu. Przedstawione są na nich znane we Wrocławiu miejsca, porównane na przez przestrzeni kilku ostatnich lat. Takie zestawienie ma obrazować zmiany in plus, które zaszły w mieście podczas rządów Dutkiewicza.

dd9736p

- Świat mamy w zasięgu ręki, ale cały mój świat to ciągle zmieniający się Wrocław – miasto piękne i wygodne, bezpieczne i nowoczesne, miasto z tradycją i wspaniałą historią – mówi na początku filmu prezydent Dutkiewicz.

Spot na antenie telewizyjnej emitowany będzie od początku listopada.

Niedawno pojawiły się również biuletyny wyborcze urzędującego włodarza stolicy Dolnego Śląska. W opublikowanym tam wywiadzie, Dutkiewicz twierdzi, że bardzo często przeprowadza spontaniczne rozmowy z mieszkańcami miasta podczas zakupów czy spacerów. Ten fakt nie umknął czujności internautów, którzy pytają, czy ktoś z wrocławian miał okazję wymienić parę słów z prezydentem lub może widział go w rozmowie z mieszkańcami podczas codziennych sprawunków.

W biuletynie został także przedstawiony pełny skład honorowego komitetu poparcia Dutkiewicza. Stanowi go 37 osób reprezentujących różnorakie dziedziny nauki czy kultury, wśród których znalazł się m.in. rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Marek Bojarski, legenda „Solidarności” Władysław Frasyniuk czy prof. Jan Miodek, znany językoznawca.

dd9736p

Podziel się opinią

Share
dd9736p
dd9736p
Więcej tematów