Trwa ładowanie...
d36fqk8

"Zamknąć w betonowym bunkrze". Internauci wściekli na decyzję o zabetonowaniu wąwozu

3 sierpnia otwarto wąwóz lessowy w Bochotnicy. Nie byłoby w tym nic nowego i ekscytującego, gdyby nie fakt, że jego dno wyłożono betonowymi płytami. Internauci nie zostawiają suchej nitki na urzędnikach Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oficjalne otwarcie wąwozu lessowego w Bochotnicy
Oficjalne otwarcie wąwozu lessowego w Bochotnicy (lublin.uw.gov.pl)
d36fqk8

"Co za idiota to zrobił?! Powinno się go zamknąć w betonowym bunkrze!" - pisze na twitterze Purpurowy Agent, a Darius Kaizer kpi: "Brakuje festyniarskich lampionów i baby z ciepłymi flakami. Tak na własne życzenie pozbywamy się urokliwych miejsc." Piotr Chełstowski na Twitterze nie dowierza: "Eeee, to serio?? Rąbią puszczę, brukują wąwozy. Ciekawe kiedy osuszą Śniardwy - może kolejna pustynia się przyda".

To tylko niektóre komentarze internautów na decyzję o wyłożeniu betonowymi płytami wąwozu w Bochotnicy.

Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował na swojej stronie, że w ramach wykonanych prac wąwóz został odwodniony, jego dno utwardzone, zabezpieczono część osuwających się brzegów i pojawiło się oznakowanie pionowe, co szybko podchwycili internauci: "Pytanie za 100 punktów. Czyje gospodarstwo znajduje się na drodze do wąwozu?"

   lublin.uw.gov.pl

Prace wykonano na odcinku o długości blisko pół kilometra. Gmina Nałęczów otrzymała na ten cel z MSWiA 135 tysięcy złotych. Całkowity koszt budowy wyniósł ponad 200 tysięcy złotych.

d36fqk8

Podziel się opinią

Share

d36fqk8

d36fqk8
Więcej tematów