Trwa ładowanie...
dfbtyii

Zaginionej 7-latki szukają na lądzie

• W Ustce wciąż trwają poszukiwania 7-letniej dziewczynki, która zaginęła kąpiąc się z ojcem w morzu
• Według informacji "Głosu Pomorza" zakończono poszukiwania na morzu
• Obecnie zaginionej 7-latki służby szukają na lądzie
• Policja i inne służby skupiają się na patrolowaniu terenów wzdłuż morza oraz okolicach

Share
dfbtyii

Według słów rzecznik KMP w Słupsku, kom. Roberta Czerwińskiego, mimo bardzo dokładnie przeszukanego akwenu, akcja poszukiwawcza nie przyniosła rezultatów. Plaża w dalszym ciągu ma być patrolowana, również na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.

7-latki od niedzieli szukali nurkowie, strażacy, policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej. Wykorzystywany był śmigłowiec.

dfbtyii

W ostatnią niedzielę doszło do dwóch tragicznych wypadków w Ustce i Łebie z udziałem dzieci. 7-latka w Ustce i 11-latka w Łebie przebywały w morzu z rodzicami mimo zakazu kąpieli.

W Ustce ojciec wszedł do wody z małym dzieckiem na ręku, za nim do morza weszła 7-letnia córka, która zniknęła mu z oczu i dotąd nie udało się jej odnaleźć.

Z kolei w Łebie ojciec z dwójką dzieci wszedł do morza. Nagle podcięła ich fala. Ratownikom udało się wyciągnąć mężczyznę i chłopca, ale ślad po 11- letniej dziewczynce zaginął.

W poniedziałek policja lęborska poinformowała, że na plaży w Sasinie znaleziono ciało dziewczynki. Rodzina potwierdziła tożsamość 11-latki, której ciało znaleziono na plaży w Sasinie koło Łeby.

dfbtyii

Podziel się opinią

Share
dfbtyii
dfbtyii
Więcej tematów