Trwa ładowanie...
dl2bttk

Zaginął Marcin Miazga z Dolnego Śląska. Widziałeś go? Powiadom policję

Zaginął 24-letni Marcin Miazga. Wczoraj około godziny 20 wyszedł z domu i dotychczas do niego nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukiwany może poruszać się granatowym volkswagenem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął Marcin Miazga z Dolnego Śląska. Widziałeś go? Powiadom policję
(Policja.pl)
dl2bttk

Policja w Lubinie (woj. dolnośląskie) otrzymała dziś zgłoszenie o zaginięciu 24-letniego Marcina Miazgi. Mężczyzna wyszedł wczoraj, 10 września, około 20 ze swojego domu na terenie Lubina i dotychczas do niego nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 188 cm wzrostu, ok. 140 kg wagi. Jest krępej budowy ciała, ma okrągłą twarz oraz krótkie, proste włosy w kolorze ciemny blond. W momencie wyjścia z domu ubrany był w szare spodnie dresowe z zielonymi napisami EVERLAST na nogawkach, szarą dresową bluzę z identycznymi napisami jak na spodniach oraz niebiesko-zółte buty sportowe typu „adidasy”.

- Zaginiony mężczyzna może nie wiedzieć, gdzie jest i co się z nim dzieje. Może poruszać się samochodem marki volkswagen passat koloru granatowy metalik – mówi asp. sztab. Jan Pociecha z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

 (fot. Policja)
((fot. Policja))

Wszystkie osoby, które mogą udzielić informacji o miejscu pobytu Marcina Miazgi proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Lubinie pod tel. 76 840 62 50 lub 76 840 62 55, albo z najbliższą jednostką policji pod telefonem alarmowym 997 lub 112.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dl2bttk

Podziel się opinią

Share
dl2bttk
dl2bttk
Więcej tematów