Trwa ładowanie...

Zagadkowa śmierć Polaka w Emmerich

Po sprzeczce w kwaterze dla pracowników tymczasowych 45-letni Polak wykrwawił się w wyniku ciosu nożem. Policja nie ma jeszcze żadnych podejrzanych.

Share
Zagadkowa śmierć Polaka w Emmerich (zdj. ilustracyjne)
Zagadkowa śmierć Polaka w Emmerich (zdj. ilustracyjne)Źródło: Getty Images
d3fdd4v

45-letni mężczyzna zmarł w sobotę 28 listopada w szpitalu w Duisburgu. Dzień wcześniej około godziny 23 został znaleziony na korytarzu w kwaterze dla pracowników tymczasowych w Emmerich w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Polak został przewieziony najpierw do szpitala w Emmerich, a potem przeniesiony do Duisburga, gdzie zmarł. Jak informuje dziennik "Rheinische Post", obdukcja wykazała, że mężczyzna został raniony ostrym narzędziem w nogę i wykrwawił się.

"Wydaje się, że na tym na razie kończą się ustalenia policji" - zauważa "Rheinische Post". Wiadomo jedynie, że w miniony piątek w domu, gdzie znaleziono mężczyznę, doszło do sprzeczki i na miejsce wezwano policję.

d3fdd4v

Zobacz też: Pieniądze dla artystów. Jarosław Sellin odpowiada Krystynie Jandzie

Według gazety prokuratura w Kleve nie może albo nie chce odpowiedzieć na pytania, co było powodem sprzeczki, i czy w chwili przybycia policji ofiara znajdowała się jeszcze na miejscu.

Brak podejrzanych

Wiadomo, kto jest zameldowany w domu, gdzie doszło do tragedii, ale nie jest jasne, kto przebywał tam w piątkowy wieczór, i czy byli tam jacyś goście. Według prokuratury nie ma jeszcze żadnych podejrzanych, a w sprawie jest jeszcze wiele niejasności.

d3fdd4v

Media przypominają, że 29 października w tym samym domu doszło do innego incydentu. 22-letni mężczyzna schronił się na posterunku policji wodnej, po tym jak został pobity przez trzech współmieszkańców, którzy mieli mu grozić nożem. Ukradli mu 100 euro i telefon komórkowy.

Według informacji "Rheinische Post" jak na razie policja nie wiąże obu spraw.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3fdd4v

Podziel się opinią

Share
d3fdd4v
d3fdd4v
Więcej tematów