Trwa ładowanie...

Zagadka rozwiązana! Błąkająca się po Rzymie bezdomna to 21-letnia Szwedka

• Wyjaśniła się zagadka tajemniczej bezdomnej z Rzymu - to 21-letnia Embla Jauhojärvi ze Szwecji • Dziewczynę - cierpiącą na zespół Aspergera, czyli delikatną formę autyzmu - rozpoznał na zdjęciach jej ojciec • W internecie pojawiły się teorie, że to zaginiona w 2007 roku Madeleine McCann
Share
Zagadka rozwiązana! Błąkająca się po Rzymie bezdomna to 21-letnia Szwedka
Źródło: Facebook/Tahvo Jauhojärvi
d1c9g3z

Wszystko wskazuje na to, że historia tajemniczej bezdomnej z Rzymu znajdzie szczęśliwy finał. Posługująca się jedynie językiem angielskim kobieta twierdziła, że pochodzi z Wielkiej Brytanii i ma na imię Marie. Internauci podejrzewali, że może być to zaginiona w 2007 roku Madeleine McCann, jednak tę wersję szybko wykluczono ze względu na różnicę w wieku (Madeleine miałaby dziś 13, a nie ok. 20 lat).

Dziewczynę rozpoznał Tahvo Jauhojärvi, który utrzymuje, że to jego zaginiona córka. Embla ma 21 lat i pochodzi ze Szwecji. Do Włoch pojechała uczyć się języka. Osoby, które nagłośniły sprawę bezdomnej twierdziły, że ta zachowuje się jakby miała problemy psychiczne. To prawdopodobnie efekt zespołu Aspergera, na który cierpi Embla. Zaburzenie to jest lekką formą autyzmu, upośledzającą między innymi umiejętności społeczne.

Gdy sprawa stała się głośna, internauci postanowili zorganizować się i odnaleźć rodzinę bezdomnej tak, by mogła spędzić święta Bożego Narodzenia z najbliższymi. Wygląda na to, że się udało. Rodzina Embli ma się wkrótce wybrać do Rzymu.

d1c9g3z

Podziel się opinią

Share
d1c9g3z
d1c9g3z
Więcej tematów