Trwa ładowanie...
d4h3coa
orange
08-07-2008 08:00

Zadzwoń Teraz - nowa usługa w sieci Orange


Klienci Orange mogą korzystać z nowej, bezpłatnej usługi Zadzwoń
Teraz. Dzięki niej będą otrzymać informację, że numer telefonu, z
którym nie udało się wcześniej połączyć jest już dostępny.

d4h3coa
d4h3coa

Łącząc się z numerem, który jest zajęty, wyłączony lub znajduje się poza siecią dzwoniący usłyszą informację o braku możliwości zrealizowania połączenia oraz o tym, że zostaną poinformowani w chwili, kiedy będzie ono możliwe. Informację otrzymają na swój telefon w formie SMS-a wysłanego z numeru osoby, z którą chcieli się skontaktować. Ułatwia to ponowne połączenie przy użyciu funkcji oddzwaniania do nadawcy SMS-a.

Usługa będzie udostępniania sukcesywnie, w ciągu czterech miesięcy zostanie automatycznie aktywowana wszystkim klientom Orange. Nowi użytkownicy otrzymują ją w ramach pakietu bezpłatnych usług podstawowych już w chwili zakupu karty SIM.

Osoby, które nie chcą korzystać z usługi mogą ją zablokować. Wystarczy, że wyłączą otrzymywanie powiadomień i powiadamianie innych o własnej dostępności w sieci. Zmiany ustawień usługi można dokonać dzwoniąc pod numer *500 dla klientów indywidualnych lub *600 dla klientów biznesowych, kontaktując się konsultantem pod numerem *100 oraz po zalogowaniu się na stronie www.orange.pl, w sekcji orange on-line.

Zadzwoń Teraz działa wyłącznie pomiędzy aktywnymi użytkownikami usługi w sieci Orange.

Włączenie, wyłączenie i korzystanie z usługi jest bezpłatne.

d4h3coa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h3coa
Więcej tematów