Trwa ładowanie...
d2t0a8a

Zabawne gesty Kaczyńskiego. Wyluzowany prezes zaczepia innych posłów

Jarosław Kaczyński powszechnie uważany jest za niezbyt rozrywkowego polityka z kiepskim poczuciem humoru. Jednak prezes co jakiś czas udowadnia, że tak wcale nie jest. Ostatnio siedząc w sejmowych ławach zabawnymi gestami zaczepiał innego polityka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński pokazuje zabawne gesty w stronę innego polityka
Jarosław Kaczyński pokazuje zabawne gesty w stronę innego polityka (Twitter/Robert Kwit)
d2t0a8a

Szef partii rządzącej spoglądał w swoją prawą stronę i gestami próbował przekazać jakąś informację. Na początku był to ruch palcem, ale chwilę później widać jak rozbawiony składa usta w dziubek i przesyła buziaczka.

"Nie zauważyłam, żeby prezes tak mnie pozdrawiał. Może ktoś inny był adresatem tych gestów. Musiałam to przeoczyć" - mówi Wirtualnej Polsce posłanka PiS Barbara Bartuś, która siedziała w pobliżu Jarosława Kaczyńskiego. Internauci teraz główkują do kogo mógła być skierowana ta zaczepka. "Widać że się dobrze bawi", "Na flirty go zebrało" - żartują w komentarzach. A Wy jak obstawiacie?

Pomimo tego, że obecnie w Sejmie ważą sie losy ważnych dla Polski spraw, to atmosfera wśród polityków Prawa i Sprawiedliwości często jest dosyć luźna. Kilka dni temu Antoni Macierewicz dziwnie podrygiwał na sali plenarnej.

d2t0a8a

Podziel się opinią

Share
d2t0a8a
d2t0a8a
Więcej tematów