Trwa ładowanie...
ycipk-41y0kp

Z kasy przy Newagu w Nowym Sączu "wyparowało" 650 tys. zł. Znaleziono ciało członka byłego zarządu

Z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej Newagu w Nowym Sączu zniknęło 650 tys. zł. Kiedy informacja wyszła na jaw, zaginął również Kazimierz K., który zaprzeczał, że ma coś wspólnego z brakiem pieniędzy. Zwłoki 66-latka po tygodniu znaleziono w Białymstoku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ciało poszukiwanego 66-latka znaleziono w Białymstoku
Ciało poszukiwanego 66-latka znaleziono w Białymstoku (WP.PL)
ycipk-41y0kp

Po zmianie zarządu Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej Newag w Nowym Sączu zauważano, że zniknęło 648 tys. zł. O fakcie została powiadomiona prokuratura. W sprawę miał być zaangażowany były członek poprzedniego zarządu.

Kazimierz K. wyszedł z miejsca zamieszkania i od tego czasu nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zostawił list, w którym tłumaczył, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem gotówki i nie radzi sobie z pomówieniami.

ycipk-41y0kp

Policja nie komentowała powiązań w tej sprawie, ale rozpoczęła poszukiwania mężczyzny. Jak informuje portal rmf24.pl.pl, po ponad tygodniu ciało 66-latka znaleziono w kompleksie leśnym pod Białymstokiem.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Przeprowadzono sekcję zwłok byłego członka zarządu kasy zapomogowo-pożyczkowej Newag, ale nie podano jej wyników. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Zobacz też: Pozwy za "obrzydliwe kłamstwa". Tomasz Grodzki wymienił adresatów

ycipk-41y0kp

Źródło: rmf24.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-41y0kp

ycipk-41y0kp
ycipk-41y0kp
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów