Trwa ładowanie...
d3pkadl

Wyzywali "na solo" i grozili, że "wj.bią". Młodzież Wszechpolska zaatakowała demonstrantów

Do groźnego zdarzenia miało dojść w niedzielę w Warszawie. Grupka osób z Młodzieży Wszechpolskiej miała śledzić uczestników demonstracji zorganizowanej po pobiciu członka KOD w Radomiu. Narodowcy mieli grozić pobiciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pobicie członka straży KOD przez Młodzież Wszechpolską, Radom 24.06.2017 r.
Pobicie członka straży KOD przez Młodzież Wszechpolską, Radom 24.06.2017 r. (Forum)
d3pkadl

"Niedzielne popołudnie w stolicy kraju, główna ulica miasta o 17.15. Udaję się na kawę z 3 kolegami po demonstracji w zw. z pobiciem w Radomiu przez Młodzież Wszechpolską" - relacjonuje Klementyna Suchanow z Międzynarodowego Strajku Kobiet. Narodowcy mieli wejść za uczestnikami protestu do lokalu gastronomicznego i grozić im pobiciem. "przez całą długą salę ruszają swoim á la prężnym krokiem, otaczają nas przy stoliku i zaczynają wzywać »na solo«" - pisze Suchanow.

Narodowcy szczególnie upatrzyli sobie jednego uczestnika demonstracji. Grozili, że mu "wj.bią", jeżeli znów zobaczą go na Mokotowie. Suchanow w reakcji na agresję członków MW wezwała obsługę. Relacjonuje, że zachowanie narodowców wywołało szok u klientów lokalu, szczególnie wstrząśnięta miała być starsza pani siedząca przy stoliku obok. Zdarzenie miała nagrywać dziewczyna z Młodzieży, która "z uśmieszkiem na twarzy odchodzi od naszego stolika ostatnia". Przedstawicielka Strajku Kobiet ubolewa także nad przyzwoleniem na takie zachowanie. Zapewnia przy tym, że sprawę zgłoszono poicji i udało się ustalić tożsamość jednego z agresorów.

d3pkadl

Podziel się opinią

Share
d3pkadl
d3pkadl
Więcej tematów