Trwa ładowanie...
d3cj5uv
Policja

Wyszła na Sylwestra i nie wróciła. Policja poszukuje 17-letniej Pauliny Bajowskiej

Policja z Dolnego Śląska poszukuje zaginionej nastolatki. 17-letnia Paulina Bajowska wyszła na Sylwestra i do tej pory nie wróciła do domu w Złotoryi. Zaginięcie zgłosił ojciec dziewczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginiona Paulina Bajowska
Zaginiona Paulina Bajowska (Policja.pl)
d3cj5uv

- Paulina nie wróciła z sylwestrowej imprezy. Tamtą noc spędziła w złotoryjskim klubie ze znajomymi, potem ci znajomi odprowadzili ją pod dom, ale jak się okazuje, do domu nie wróciła - mówi Wojciech Bogusławski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zotoryi. Sprawdzamy monitoring. Miejmy nadzieję, że to tylko lekkomyślność nastolatki. Ostatni raz była widziana 1 stycznia ok. godz. 10.30 przed domem przy ul. Wojska Polskiego. To potwierdzona informacja, ale były też sygnały, że mogła być zauważona ok. 15.

Zaginiona dziewczyna ma na sobie żółtą sukienkę z czarnymi wzorkami, kurtkę khaki i czarne baleriny. Nastolatka jest drobnej budowy ciała. Ma 163 cm wzrostu, waży 45 kg.

Każdy, kto posiada informacje na temat miejsca pobytu Pauliny proszony jest o pilny kontakt z policją w Złotoryi pod numerem telefonu 76 819 22 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997.

Źródło: RMF FM, MM Wrocław, Policja

d3cj5uv

Podziel się opinią

Share
d3cj5uv
d3cj5uv
Więcej tematów