Trwa ładowanie...
Policja

Wypadek w Biłgoraju - pijana matka wjechała do rowu wioząc 4-latka

Ponad 1,7 promila alkoholu miała w organizmie 37-letnia kierująca mazdą, która wczoraj spowodowała kolizję drogową w Biłgoraju (woj. lubelskie). Kobieta przewoziła w pojeździe swoje 4-letnie dziecko. Na szczęście dla obojga skończyło się bez obrażeń - informuje KWP w Lublinie.
Share
Wypadek w Biłgoraju - pijana matka wjechała do rowu wioząc 4-latka
Źródło: WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski
d1tzjn0

Do zdarzenia doszło wczoraj o 21.00. Z ustaleń policji wynika, że kobieta spożywała alkohol ze swoim mężem. Doszło do awantury. Kobieta zabrała dziecko i wsiadła za kierownicą samochodu.

W tym czasie policja otrzymała zgłoszenie, że kobieta kierująca mazdą jest w stanie nietrzeźwości i przewozi dziecko. W okolicach Korytowa Dużego wysłany policyjny patrol zauważył w przydrożnym rowie poszukiwane auto. W środku była kobieta i mały chłopiec. Dziecko nie miało butów.

Funkcjonariusze na miejscu kolizji sprawdzili stan trzeźwości matki dziecka. 37-latka miała ponad 1,7 promila alkoholu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 4-latek został przekazany pod opiekę cioci.

37-letnia matka poniesie odpowiedzialność za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej oraz najprawdopodobniej - za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia dziecka. O sprawie zostanie powiadomiony również Sąd Rodzinny i Nieletnich.

d1tzjn0

Podziel się opinią

Share
d1tzjn0
d1tzjn0
Więcej tematów