WP

Wymowny wpis Jurka Owsiaka. Rozważa rezygnację z organizowania Pol'and'Rock Festival

"Pomyślałem sobie, że chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony już nie przez nas! My chętnie zaczęlibyśmy coś od samego początku!" - napisał na Facebooku Jurek Owsiak, założyciel WOŚP, organizator Woodstocku oraz Pol'and'Rock Festival.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jurek Owsiak o przyszłości Pol'and'Rock Festival
Jurek Owsiak o przyszłości Pol'and'Rock Festival (East News, Fot: Szymon Aksienionek/REPORTER)
WP

Jurek Owsiak na wstępie swojego postu podziękował współorganizatorom i uczestnikom tegorocznego festiwalu. "Powiem Wam, że określenie 'Najpiękniejszy Festiwal Świata' oddaje cały jego klimat, na który składają się tysiące elementów" - napisał Owsiak w sieci.

To jednak nie wszystko. Działacz społeczny zasugerował, że "chyba przyszedł czas, aby Festiwal Pol’and’Rock mógł być niesiony" przez innych organizatorów.

"Chętnie wypracowany system i przepiękny Festiwal oddamy w ręce ludzi, którzy są na miejscu, reprezentują ten kawałek ziemi, których nauczyliśmy bardzo wielu rzeczy i jestem przekonany, że bardzo wielu ludzi, którzy do tej pory współpracowali z nami przy organizacji Woodstock, a teraz Pol’and’Rock, będzie współpracowało razem z miastem przy organizacji kolejnego Festiwalu" - podkreślił Owsiak. Poprosił również internautów o wypowiedzenie się w tej sprawie.

WP

Pol'and'Rock Festival wystartował 2 sierpnia i trwał trzy dni. Przypomnijmy, że festiwal odbył się po raz 24., ale w tym roku po raz pierwszy pod nazwą Pol'and'Rock. Wcześniej znany był jako Przystanek WoodstockWoodstock. Jest organizowany przez Fundację jako forma podziękowania dla wolontariuszy, którzy w styczniu pomagają w organizacji finału WOŚP.

ZOBACZ WIDEO: Burza w Mikołajkach. Zobacz nagranie z portu

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP