Trwa ładowanie...

Wykupił bilet na lot dla... lalki. Lalka o imieniu Barbara siedziała w samolocie jak normalny pasażer

• Pasażerka samolotu podczas lotu przeżyła szok • Obok niej siedziała lalka, dla której miejsce wykupił pasażer obok • Sara Nović opublikowała zdjęcie lalki na Twitterze. Już stało się hitem sieci
Share
Wykupił bilet na lot dla... lalki. Lalka o imieniu Barbara siedziała w samolocie jak normalny pasażer
Źródło: https://twitter.com/NovicSara/status/779295573253820416
d48cs64

Do nietypowej sytuacji doszło podczas lotu do Cincinnati. W rzędzie, w którym swoje miejsce zarezerwowała Sara Nović znajdowały się trzy miejsca siedzące. Kiedy kobieta usiadła na swoim, zobaczyła, że na miejscu obok siedzi lalka. Jak się okazało, lalka o imieniu Barbara miała swoje miejsce siedzące wykupione przez mężczyznę siedzącego na trzecim siedzeniu w tym samym rzędzie.

Dobra wiadomość: żadnej osoby w środkowym miejscu obok mnie. Zła wiadomość: przerażająca lalka należąca do mężczyzny przy oknie siedzi obok mnie - napisała Sara Nović na Twitterze w komentarzu do zdjęcia.

Lalka miała zakupiony bilet na lot na swoje imię. Jak się później okazało, miała fałszywy paszport, a obsługa lotniska nie zorientowała się, że bilet jest kupowany dla lalki. Dopiero załoga samolotu licząc pasażerów, zorientowała się, że coś jest nie tak. Mężczyźnie zasugerowano, by następnym razem nie używał fałszywych danych do rezerwacji miejsca gdy będzie leciał z lalką.

d48cs64

Podziel się opinią

Share
d48cs64
d48cs64
Więcej tematów