Trwa ładowanie...
d2jnfsq

Wychowawca pedofil skazany. Finał dramatu z kolonii

Podczas kolonii w Jarnołtówku doprowadził trzech chłopców do "innych czynności seksualnych". Oskarżony o pedofilię Marcin B. został uznany za winnego popełnionego przestępstwa. Teraz w więzieniu przesiedzi 2 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wychowawca pedofil skazany na dwa lata więzienia
Wychowawca pedofil skazany na dwa lata więzienia (iStock.com)
d2jnfsq

Sąd Okręgowy w Opolu podtrzymał wyrok pierwszej instancji, skazujący 43-letniego mieszkańca woj. dolnośląskiego na dwa lata pozbawienia wolności.

Mężczyzna, pomimo tego, że nie miał wykształcenia pedagogicznego, w zeszłym roku sprawował opiekę nad dziećmi podczas odbywających się kolonii. Wykorzystując swoją pozycję na obozie, doprowadził trzech chłopców w wieku poniżej 15 lat do "innych czynności seksualnych", co w Kodeksie karnym oznacza, że nie dochodziło do bezpośredniego stosunku seksualnego, jednak nadal do naruszenia sfery płciowości nieletnich.

Wyrok Sądu Okręgowego w Opolu jest prawomocny. Marcin B. spędzi w więzieniu 2 lata. Dodatkowo nie może pełnić funkcji wychowawcy oraz opiekuna dzieci, a także otrzymał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych chłopców na odległość mniejszą niż 30 metrów.

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jnfsq

Podziel się opinią

Share

d2jnfsq

d2jnfsq
Więcej tematów