Trwa ładowanie...
db2as5j

Wybory USA. Donald Trump przyznał, że Joe Biden wygrał wybory. Jest "ale"

Donald Trump opublikował w mediach społecznościowych tweet, w którym po raz pierwszy od ogłoszenia wyników wyborów prezydenckich w USA przyznał, że ich zwycięzcą jest Joe Biden. Urzędujący prezydent wciąż uważa jednak, że wybory zostały sfałszowane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
USA. Donald Trump przyznał, że Joe Biden wygrał wybory. Jest "ale"
USA. Donald Trump przyznał, że Joe Biden wygrał wybory. Jest "ale" (PAP/EPA, Fot: PAP/EPA/Chris Kleponis / POOL, Chris Kleponis / POOL)
db2as5j

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zakończyły się zwycięstwem Demokraty Joe Bidena. Urzędujący prezydent Donald Trump twierdzi jednak, że wyniki wyborów nie są prawdziwe, bo podczas głosowania dochodziło - jego zdaniem - do wielu oszustw. Sztab prezydenta nie przedstawił jednak żadnych dowodów na poparcie tej tezy i poszczególne sądy stanowe odrzuciły pozwy płynące z otoczenia Trumpa.

Wybory USA. Donald Trump o zwycięstwie Joe Bidena

W niedzielę na profilu Trumpa na Twitterze pojawił się wpis, którym prezydent po raz pierwszy od momentu ogłoszenia wyników wyborów przyznaje, że wygrał jej jego oponent Joe Biden. Jednocześnie Republikanin stwierdza jednak, że stało się tak w wyniku wyborczych fałszerstw.

db2as5j

"On wygrał, gdyż wybory zostały sfałszowane. Nie zezwolono na obserwatorów, głosy zliczały prywatna firma pod kontrolą radykalnej lewicy, Dominion, która ma złą reputację i fatalny sprzęt" - napisał 45. prezydent USA na Twitterze.

Szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym to izolatorium? Riposta dyrektora placówki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

db2as5j

Podziel się opinią

Share
db2as5j
db2as5j
Więcej tematów