Trwa ładowanie...
d4dpyoa
IAR

Wybory parlamentarne. Jacek Sasin: PiS pokaże zaplecze partii - osoby, które będą tworzyć rząd

Nie będzie gabinetu cieni. Jacek Sasin zaprzeczył w radiowej Trójce, jakoby PiS miał w najbliższym czasie przedstawić swoich kandydatów na ministrów. Media donoszą, że do takiej prezentacji ma dojść na Kongresie Zjednoczonej Prawicy, 3 lipca w Katowicach. Jacek Sasin przyznał, że będzie prezentacja, ale nie kandydatów na ministrów, tylko zaplecza politycznego partii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne. Jacek Sasin: PiS pokaże zaplecze partii - osoby, które będą tworzyć rząd
(PAP, Fot: Marcin Obara)
d4dpyoa

Gość radiowej Trójki tłumaczył, że rząd to nie tylko ministrowie, którzy tworzą bezpośrednio Radę Ministrów, ale również zaplecze każdego ministra, grupy osób, które zajmują się poszczególnymi działami rządowymi. - Będą pokazani ci, którzy rzeczywiście będą ten rząd tworzyć i w tym rządzie pracować - powiedział Sasin. Dodał, że Polacy przed wyborami powinni wiedzieć na jakie osoby będą głosować.

Jacek Sasin nie chciał też ujawnić, kto jest kandydatem PiS na premiera, jeśli ta partia wygrałaby wybory parlamentarne. - My się nie skupiamy teraz na personaliach, ale na sprawach programowych, żeby wygrać te wybory - powiedział Sasin.

d4dpyoa

Podziel się opinią

Share
d4dpyoa
d4dpyoa
Więcej tematów