Trwa ładowanie...
d1d1m93
Wybory 2020. "Wieczór wyborczy" w Wirtualnej Polsce

Wybory 2020. "Wieczór wyborczy" w Wirtualnej Polsce

W programie "Wieczór wyborczy" prezentujemy pierwsze sondażowe wyniki wyborów prezydenckich. Łączymy się na żywo z reporterami, którzy są w sztabach 6 kandydatów Rozmawiamy również z gośćmi, którzy na gorąco analizują i komentują wyniki wyborów. Zapraszamy do oglądania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1d1m93

Wieczór wyborczy prowadzą Marek Kacprzak, Mateusz Ratajczak i Agnieszka Kopacz. Zaraz po zakończeniu ciszy wyborczej pokazujemy pierwsze sondażowe wyniki wyborów.

Gośćmi programu są m.in. Aleksander Kwaśniewski, prof. Antoni Dudek, prof. Renata Mieńkowska-Norkiene, Jacek Żakowski, Marcin Makowski, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Leszek Miller oraz Krzysztof Łapiński.

d1d1m93

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest cisza wyborcza - PKW

Prowadzący łączą się na żywo z 6 reporterami obecnymi w sztabach wyborczych kandydatów. Pokażemy ich reakcje na wyniki i zdobędziemy komentarze na gorąco.

Zapraszamy do oglądania "Wieczoru wyborczego" na stronie głównej WP, w Telewizji WP oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych.

d1d1m93

Wybory prezydenckie 2020. Poranek powyborczy w WP

W poniedziałek o godz. 8.00 - na stronie głównej WP i na naszych profilach społecznościowych wystartuje "Poranek powyborczy".

Wśród gości programu znajdą się m.in. były prezydent Bronisław Komorowski, prof. Anna Materska-Sosnowska, prof. Marek Migalski, szef Platformy Obywatelskiej Borys Budka, szef Porozumienia Jarosław Gowin, prof. Witold Orłowski i Ilona Łepkowska. Zapraszamy do oglądania.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1d1m93

Podziel się opinią

Share
d1d1m93
d1d1m93
Więcej tematów