Trwa ładowanie...

Wybory 2020. Prezydent Andrzej Duda w Łomży: zdrajcy pozostaną zdrajcami (Relacja na żywo - 7 lipca)

Wybory prezydenckie już w niedzielę. - Musimy być razem, musimy tłumnie pójść do wyborów 12 lipca. Żebyśmy mogli nazywać bohaterów, bohaterami. Żebyśmy mogli nazywać zdrajców, zdrajcami. - mówił w Łomży prezydent Andrzej Duda. Zapraszamy na naszą relację na żywo z najważniejszych wydarzeń kampanii.

Wybory 2020. Prezydent Andrzej Duda w Łomży: zdrajcy pozostaną zdrajcami (Relacja na żywo - 7 lipca)Źródło: Facebook
d3fllm1
d3fllm1

 - Chciałem powiedzieć coś o Rafale. Otóż jest pan Rafał, Rafał  zapominalski. Tak go nazwijmy. Zapomniał o tym, że był działaczem politycznym już od 15 lat, ponad 15 lat w Platformie. Cały czas na  stronach internetowych PO jest wiceprzewodniczącym. A więc krew z krwi,  kość z kości działacz polityczny PO. Człowiek ze stajni pana  Balcerowicza, pana Rostowskiego. Turboliberał - mówił premier mateusz Morawiecki na wiecu w Chodzieży.

Trwa łączenie
21:45, 07.07.2020
Komentuj
21:36, 07.07.2020

Wybory 2020. Tymczasem z Hiszpanii dochodzą informacje o niekompletnych pakietach wyborczych. "Przyszedł pakiet wyborczy  Juniora (mój nie dotarł), czego w nim brakuje? Tak, dobrze widzicie, brak karty do głosowania" - pisze Polka mieszkająca na Półwyspie Iberyskim. 

4
21:30, 07.07.2020

Wybory 2020. "Kolejne tysiące kopert z głosami wróciło dzisiaj do polskich konsulatów w Wielkiej Brytanii" - chwali się polska dyplomacja w Londynie. "Łącznie odesłaliście ponad 28 000 przesyłek. Czekamy na kolejne - czas na dostarczenie głosów pocztą mija w niedzielę o godz. 21.00" - dodano na Twitterze.

4
21:22, 07.07.2020
Komentuj
21:15, 07.07.2020

Wybory 2020


Amerykańska ambasador zabrała głos na Twitterze ws. jej ostatnich wypowiedzi w tym medium społecznościowym. " Chciałabym podkreślić, ze niedawna różnica zdań w dyskusji na Twitterze w żaden sposób nie wpływa na jakość polsko-amerykańskich relacji. Jeszcze nigdy nie były one tak bliskie, co widać było ostatnio w Waszyngtonie!" - przekonuje Georgette Mosbacher. 

Niecałe 24h temu dyplomatka stwierdziła, że wypowiedź Beaty Mazurek z PiS to kłamstwo. Była rzeczniczka PiS przekonywała internautów, że "TVN to WSI"

Komentuj
21:06, 07.07.2020

Prezydent podczas wiecu wyborczego w Łomży powtórzył tezę o nazywaniu bohaterów - bohaterami, a zdrajców - zdrajcami. - Pod flagą biało-czerwoną i z hymnem na ustach znajdzie się miejsce dla każdego, także i tego z odmiennymi poglądami - przekonywał Andrzej Duda. Na koniec wystąpienia prezydent wskazał na otaczające go dzieci i mówił, że robi to "dla nich". 

9
21:00, 07.07.2020

Podczas wiecu wyborczego w Łomży prezydent obiecał pomoc dla rolników, którzy zostali poszkodowani przez zeszłorocznym żywiołem. - Panie premierze, wszyscy, którzy ucierpieli, muszą otrzymać tę pomoc. Obiecaliśmy to Polakom i słowa dotrzymamy - dodał Andrzej Duda, który obiecał "przywrócić godność polskiemu rolnikowi". 

9
20:53, 07.07.2020

Wybory 2020. - Ja chcę, żeby młodzi nie wyjeżdżali z Polski. Powiem więcej - moją ambicją i celem jest to, aby młodzi z całego świata przyjeżdżali do Polski i walczyli o miejsca pracy. Dlatego proszę, żebyście poszli na wybory i zagłosowali za nową jakością życia - przekonywał na wiecu Andrzej Duda. Prezydent wyliczał, że dzięki jego bliskiej współpracy z rządem udało sie dokonać termomodernizacji domostw, obniżono rachunki za gaz, a także poprawiono jakość powietrza. 

35
Hebanowy Pingwin

Duda Andrzej prezydentem

LUCY Z MALTY

Jakie życzenia? Pół roku przed Mikołajem

Trawiasty Gawron

A DLACZEGO CÓRKA DUDY WYJECHAŁA DO ANGLII, SKORO W POLSCE JEST TAK DOBRZE??????

Wszystkie komentarze (35)
20:46, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020. - Musimy być razem, musimy tłumnie pójść do wyborów 12 lipca. Żebyśmy mogli nazywać bohaterów, bohaterami. Żebyśmy mogli nazywać zdrajców, zdrajcami. Żebyśmy nie ulegali tej "poprawności politycznej" narzucanej przez liberalno-lewicowe media i ośrodki. Żeby nasze dzieci był wychowywane z naszymi przekonaniami, także w szkole - przekonywał na wiecu w Łomży Andrzej Duda. - Chcę Polski na przyszłość, która jest Polską wolności do wychowania dzieci przez rodziców, do wolnego wyboru miejsca zamieszkania - przekonywał prezydent. 

35
Amarantowy Niedźwiedź

Musimy ulegać ideologi nażucanej na przez Partię. Partią z narodem, naród z partią. Musicie iść do wyborów aby nam żyło się lepiej.

alfa&omega

A jak rodzice chcą wychowywać swoje dzieci zgodnie z liberalnymi przekonaniami, prezydenciku?

Mahoniowy koń

...tu mój dom, w nim kos mój gwiżdże, drze się...

Wszystkie komentarze (35)
20:41, 07.07.2020

Wybory 2020. - Aby Polska osiągnęła dziejowy sukces, musi być bliska współpraca prezydenta z rządem. Ja jestem tego gwarantem - mówił w Łomży Andrzej Duda. - Zaraz po Czechach, mamy najniższe bezrobocie. Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby te widmo lat 90. i początków dwutysięcznych bez pracy nigdy nie wróciło. Zmniejszamy też deficyt, bo gospodarka zaczęła działać - przekonywał prezydent.

17
20:36, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020. - W najbliższą niedzielę dokonamy ostatecznego wyboru - pryszłości kraju, narodu a także naszych dzieci i wnuków. Te wybory to nie tylko 5 lat, ale także to utrzymanie tempo rozwoju. Jeśli wróci zwijanie kraju i wierno-poddańcza polityka to Polska na tym straci - przekonywał w Łomży prezydent. Andrzej Duda chwalił także prognozy Komisji Europejskiej mówiące o spadku PKB. - Według Brukseli jesteśmy na ścieżce ku rozwojowi w takim stopniu, jak kraje Zachodu - dodał. 


9
20:23, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020.   

Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim w najnowszym sondażu, przeprowadzonym przez IBRiS dla tygodnika "Polityka". 

W sondażu, przeprowadzonym w sobotę 4 lipca, Andrzej Duda uzyskał poparcie 48,7 proc. ankietowanych. Jego rywala w drugiej turze wyborów prezydenckich, prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, poparło 47,8 proc. respondentów. 

Odpowiedź "trudno powiedzieć" wskazało 3,5 proc. respondentów.

4
20:09, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020.

-  Nie odczuwam żadnej satysfakcji z wczorajszej nieobecności kandydata KO na debacie TVP w Końskich - przyznał w rozmowie z TVP Info Adam Bielan ze sztabu prezydenta. Prowadzący rozmowę poinformował na początku audycji, że "zaproszenie do rozmowy dostał szef sztabu Rafała Trzaskowskiego - Cezary Tomczyk - ale tak jak jego szef, nie przyjął zaproszenia". 


Adam Bielan bronił także prezydenta, który przyznał że szczepienia nie powinny być obowiązkowe "bo nie". - Takie słowa to manipulacja. Te ataki na Andrzeja Dudę to akt desperacji. Wczoraj ich kandydat okazał się tchórzem, dlatego wyszukuje się jakieś pseudosensacje - dodał europoseł PiS.

32
Malinowy Żubr

Wszystko co palnie Duda to manipulacja albo wyrwane z kontekstu...

Żółty Wilk

Dziadek nawet z kartki nie mógł przeczytać ale to były spontaniczne pytania wyborców 😂

Burgundowy Wąż

Haha, debata TVP gdzie działacze PiS jako niby przypadkowe osoby zadawały pytania. Zaklinajcue dalej rzeczywistość PiSowcy. Fakty są oczywiste

Wszystkie komentarze (32)
20:01, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020. Kolejni politycy zabierają głos ws. kolejnego wypadku autobusu w Warszawie. - Tylko człowiek skrajnie nieodpowiedzialny może obwiniać Rafała  Trzaskowskiego za wypadki z udziałem kierowców autobusów pod wpływem  narkotyków w Warszawie - mówił w Polsat News przewodniczący PO Borys Budka.

1
19:50, 07.07.2020

Wybory 2020. "Jak to możliwe, że SOP tak często naraża życie pasażerów i uczestników ruchu drogowego? Panie Morawiecki, jaki jest nadzór nad rządowymi kierowcami?" - pyta publicznie szefa rządu Leszek Miller. Były premier we wpisie na Facebooku dodał statystki z ostatnich kolizji, a także załączył wypowiedź Morawieckiego o wtorkowym wypadku autobusu w Warszawie. 

13
Cytrynowy Wąż

Pan Morawiecki do pracy, jezdzisz służbowo, robisz Dudzie premier Morawiecki robi Premier kampanie robi Morawiecki Dudzie Morawiecki robi kampanie bez urlopu. Robi Mors Za_pieniądze podatnik

Rdzawy Słoń

Brum brum. Uwaga bo jedzie PKS BOR - jak w kabarecie.

Bordowy Krokodyl

A Mateuszek kłamczuszek zapomniał ze był doradca PO rzadu ????? Wredny typ

Wszystkie komentarze (13)
19:45, 07.07.2020

Wybory 2020. - Prezydent powiedział wczoraj rzecz niebywałą, że szczepienia nie powinny być obowiązkowe. Dziwię się, że nie ma jeszcze reakcji ministra zdrowia - stwierdził Borys Budka. Przewodniczący PO w rozmowie z Polsat News dodał, że cieszy się, że prezydent "wycofał się ze swoich słów". - Czekam, kiedy powie, że Ziemia jest płaska - dodał z przekąsem polityk. 

7
19:38, 07.07.2020

Wybory 2020

- Moja 96-letnia babcia 5 lat temu głosowała na Andrzeja Dudę. Teraz na Rafała Trzaskowskiego - wyznał w Polsat NEWS Borys Budka. Według przewodniczącego PO w niedzielny wieczór Polacy nie dowiedzą się, kto wygra. -  Moim zdaniem między kandydatami będzie 50-100 tysięcy głosów różnicy - przewiduje polityk ze Śląska.

8
19:21, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020.  

Osoby powyżej 60 lat, kobiety w ciąży,  osoby z dzieckiem  do 3 lat i niepełnosprawni będą obsługiwani w lokalach wyborczych w pierwszej kolejności - przewiduje opublikowane we wtorek rozporządzenie Ministra Zdrowia. Wejdzie ono w życie z "dniem następującym po dniu ogłoszenia".  

8
19:13, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020. Podczas wizyty w Środzie Wielkopolskiej premier Mateusz Morawiecki skomentował wypadek autobusu w Warszawie. 


-  Po raz drugi kierowca był pod wpływem narkotyków. Jak to możliwe, że w tak krótkim czasie drugi kierowca naraża życie pasażerów? Jaki jest nadzór nad jakością komunikacji publicznej? - mówił szef rządu, jednocześnie krytykując Rafała Trzaskowskiego. 


Polityk PiS stwierdził, że "to narażanie zdrowia i życia miezkańców w sposób karygodny". -  Jak to możliwe, że komunikacja miejska doświadcza tak dramatycznego uchybienia? Mamy prawo zadawać te pytania - przekonywał Morawiecki. 


68
Patynowy Lew

Dziękuję panie moderatorze za cenzurę i blokadę ! Trzaska w doopę !

Turkusowa Rozgwiazda

A prawo i obowiązek to masz zajmować się krajem za nasze pieniądze a nie prowadzić kampanię wyborczą Dudzie. Bo i tak Ty premierze mu nie pomożesz. Bo Ciebie cały naród już poznał.

Rubinowy Koń

Morawiecki ty narazasz zycie kilku milionow ludzi

Wszystkie komentarze (68)
19:04, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020

- To nie są dobre i prospołeczne opinie. Wiadomo, ze cały świat zachęca:  zostańcie w domu, zostańcie, bo możecie zakazić. Ja wiem, że poprawiono  warunki w komisjach, że głosowanie jest w miarę bezpieczne, ale nie  jest bezpieczne w stu procentach - oceniał w programie "Newsroom" WP prof. Krzysztof Simon. Przypomnijmy, że Mateusz Morawiecki przyznał, że "epidemia jest w odwrocie", a Andrzej Duda stwierdzil, że "szczepienia na koronawirusa nie powinny być obowiązkowe".

3
18:50, 07.07.2020

Wybory 2020

Ułaskawienie mężczyzny, który molestował własną córkę, to nie jedyna decyzja dotycząca aktu łaski prezydenta Andrzeja Dudy, która może budzić emocje. Reporterka WP Magda Mieśnik ujawnia, że głowa państwa ułaskawiła także zabójcę, dilera narkotyków, członka zorganizowanej grupy przestępczej, a także osoby skazane za znęcanie się, rozboje i jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. 

9
18:31, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020

- Zadałem kandydatom na prezydenta pięć pytań, które pozwolą wyborcom zdecydować, czy w ogóle iść na wybory. Proszę o odpowiedź w ciągu 24 godzin, bym wiedział, w jaki sposób komentować każdego kandydata - mówił we wtorek lider Kukiz15 Paweł Kukiz. Na swoim profilu Facebookowym ujawnił pełną treść listu otwartego do Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. 

41
Cytrynowy Pies

A moze o sobie opowie ciemnemu ludowi jak on i jego ministrowie oszukuja, jakie robia przekrety itp. A za co bierzesz pieniadze jako szef rzadu skoro wozisz sie za duda a nie pracujesz

Brunatna Ośmiornica

Nie komentuje bo to strata czasu

Piwna Kozica

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia....p

Wszystkie komentarze (41)
18:20, 07.07.2020

Wybory 2020

Kolejne osoby dołączają do grona sympatyków kandydatów na prezydenta. Teraz swoje preferencje ujawnił kontrowersyjny detektyw Krzysztof Rutkowski. 

- Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów  kandydata KO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy  na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem - ujawnił były poseł. 

9
18:09, 07.07.2020
5
18:06, 07.07.2020

Wybory 2020. - Dla wielu moich wyborców szyld PO jest odstraszający, dlatego dawano mi większe szanse na pokonanie prezydenta Andrzeja Dudę w II turze. Ja zagłosuję na Trzaskowskiego, bo mam jasne zdanie co do prezydentury kandydata z PiS. Ale o zapisaniu się do PO nie ma mowy, trzeba postawić szlaban wszechwładztwu PiS - mówił w TVN24 Szymon Hołownia. 

2
18:02, 07.07.2020

Wybory prezydenckie 2020. Mateusz Morawiecki na swojej trasie odwiedził również Gostyń. Szef rządu wspierający w kampanii Andrzeja Dudę chwalił się bliską współpracą z prezydentem. - Razem zdecydowaliśmy się przekazać w pierwszej puli 6 mld zł na wszystkie gminy i powiaty z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. To tarcza, która ma uzupełnić dwie wielkie poprzednie tarcze - wyliczał Morawiecki.

33
Szafirowy Zając

Obydwaj nic nie warci doczekają się za te przekręty naszych podatkow

Malachitowy Żubr

A to my mamy trzech kandydatów, że Morawiecki częściej niż Duda występuje? :D

Piwny Orzeł

czy trawniki też malują przed przybyciem ekipy premiera i spółki

Wszystkie komentarze (33)
17:45, 07.07.2020
8

Nie widzisz relacji na żywo? Kliknij w link

Zobacz też: Schetyna: "Dwie równoległe debaty. Trzaskowski wykonał gest"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3fllm1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fllm1
Więcej tematów