Trwa ładowanie...

Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 21 marca 2021 roku

Transmisja mszy świętej w telewizji. W kalendarzu niedziela, 21 marca 2021 roku. Tradycyjnie już dla katolików to dzień uczestniczenia w uroczystościach religijnych. Oto, gdzie 21 marca 2021 roku msza święta transmitowana będzie w telewizji.

Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 21 marca 2021 rokuMsza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 21 marca 2021 rokuŹródło: Unsplash.com
d3vjmxu
d3vjmxu

W kalendarzu niedziela, 21 marca 2021 roku. W przypadku wielu Polaków wiąże się to z uczestniczeniem w ceremoniach religijnych. Jednak ze względu na trwającą pandemię koronawirusa nie wszyscy mają możliwość wejścia do kościołów. Restrykcje wprowadzone przez rząd sprawiły, że w świątyniach obowiązuje limit wiernych - 1 osoba na 15 m2.

Część katolików szuka innego rozwiązania. Takim jest transmisja mszy świętej w telewizji. To dobre rozwiązanie także dla osób starszych, które są szczególnie narażone w pandemii COVID-19 i powinny pozostać w domach. Transmisja mszy świętej może być opcją także dla osób przebywających na kwarantannie czy izolacji ze względu na potwierdzone zakażenie koronawirusem.

Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 21 marca 2021 roku

Pandemia koronawirusa trwa od ponad roku i sprawia, że msza święta w telewizji cieszy się sporym zainteresowaniem. Dlatego można ją ciągle znaleźć w wielu stacjach telewizyjnych. W ten sposób kanały wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów.

Koronawirus wymusi zakaz wyjazdów na Wielkanoc? Odpowiedź prosto z Ministerstwa Zdrowia

Jeśli ktoś 21 marca 2021 roku postanowi pozostać w domu, to ma sporo opcji do wyboru. Msza święta jest transmitowana o różnych porach i to na kilku kanałach.

21 marca, niedziela. Msza święta - telewizja. Transmisje:

  • 9:00 - Polsat News - transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
  • 9:30 - TV Trwam - msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
  • 10:30 - Polsat Rodzina - transmisja mszy świętej dla dzieci
  • 12:00 - Polsat Rodzina - transmisja "Anioła Pańskiego" z Watykanu
  • 13:00 - TVP Polonia - transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Józefa w Bielsku-Białej
  • 21:00 - TV Trwam - transmisja Apelu Jasnogórskiego
d3vjmxu

Msza święta w telewizji i online. 21 marca 2021 roku, niedziela

21 marca 2021 roku, rozglądając się za transmisją mszy świętej, warto poszukać opcji w internecie. Koronawirus sprawił bowiem, że wiele parafii postawiło na nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu msza święta dostępna stała się m.in. w mediach społecznościowych - chociażby na Facebooku czy YouTube.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3vjmxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vjmxu
Więcej tematów