Trwa ładowanie...

Wrocław: pijana lekarka przyjmowała pacjentów. Policjanci ustalają szczegóły

W jednej z wrocławskich przychodni pacjentów przyjmowała lekarka będąca w stanie nietrzeźwości. Kontrola alkomatem wykazała, że kobieta ma wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.

Share
Wrocław: pijana lekarka przyjmowała pacjentów. Policjanci ustalają szczegóły
Źródło: WP, Fot: Łukasz Szełemej
d2auszu

W godzinach przedpołudniowych policjanci z komisariatu Wrocław - Stare Miasto dostali informację o lekarce, która w jednej z wrocławskich placówek medycznych przyjmuje pacjentów znajdując się prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

- Funkcjonariusze niezwłocznie udali się do wskazanej placówki, gdzie po rozmowie z jej kierownikiem weszli do gabinetu, w którym przyjmowała lekarka. Przeprowadzone tam badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu kobieta miała 2 promile alkoholu – mówi podkom. Kamil Rynkiewicz z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

d2auszu

Od kobiety została pobrana krew do dalszych badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu w jej organizmie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

- Sprawdzamy, czy kobieta przyszła do pracy w stanie nietrzeźwym, czy też spożywała alkohol podczas pełnienie dyżuru. Na chwilę obecną udało nam się ustalić, że będąc pod wpływem alkoholu lekarka przyjęła dwie osoby. Dalsze czynności pozwolą stwierdzić zakres podejmowanych przez kobietę czynności medycznych podczas przyjmowania pacjentów – dodaje w rozmowie z WP podkom. Rynkiewicz.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2auszu

Podziel się opinią

Share
d2auszu
d2auszu
Więcej tematów