Trwa ładowanie...
d1meyql
d1meyql
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wołoszański straci honorowe obywatelstwo Piotrkowa?

Bogusław Wołoszański może stracić honorowe
obywatelstwo swojego rodzinnego Piotrkowa Trybunalskiego. Chcą
tego miejscowi radni Unii Polityki Realnej. To efekt informacji o
współpracy Wołoszańskiego z wywiadem PRL - pisze "Dziennik".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1meyql

W 2001 r. Piotrków mianował Bogusława Wołoszańskiego honorowym obywatelem miasta za "odgrywanie ogromnej roli w promowaniu współczesnej historii i polityki".

Autor "Sensacji XX wieku" z tytułem może się jednak pożegnać. To efekt ujawnienia jego PRL-owskiej przeszłości. Wołoszański w latach 80. miał współpracować z komunistycznym wywiadem, gdy był korespondentem radia i telewizji w Londynie - informuje "Dziennik". (PAP)

d1meyql

Podziel się opinią

Share

d1meyql

d1meyql
Więcej tematów