Trwa ładowanie...
policja

Włocławek. Policjant rozsyłał zdjęcia genitaliów. Został zwolniony

Funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku wysłał pewnej kobiecie przez internet swoje intymne zdjęcie. W reakcji na jej zgłoszenie komenda zdecydowała o wydaleniu policjanta ze służby.

Share
Włocławek. Policjant rozsyłał zdjęcia genitaliów. Został zwolniony
Źródło: PAP
dikdjn7
  • Funkcjonariusz z Włocławka rozsyłał nagie zdjęcia
  • Policjant został wydalony ze służby
  • Dwóch funkcjonariuszy komendy we Włocławku zostało zwolnionych ze względu na inny skandal obyczajowy
dikdjn7

Do zdjęć oraz zrzutów ekranu z konwersacją dotarł portal Dzień Dobry Włocławek. Nagie fotografie funkcjonariusz prawdopodobnie wykonał będąc na służbie. Świadczy o tym fakt, że na zdjęciach funkcjonariusz "występuje" w mundurze, a ich tło przypomina wnętrze komisariatu.

Rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy mł. insp. Monika Chlebicz informuje, że policjant został już wydalony ze służby ze względu na "ważny interes społeczny".

- Wobec policjanta, który naruszył zasady etyczne, wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Zostanie zawieszony w czynnościach - mówi.

dikdjn7

To nie pierwszy skandal obyczajowy we włocławskiej komendzie. Niedawno wyszło na jaw, że policjanci z Włocławka filmowali półnagą kobietę przebywającą w policyjnej izbie zatrzymań. W sprawę jest zamieszanych dwóch policjantów - jeden z nich ma ponad 11 lat stażu pracy w policji, drugi blisko 8. Wobec nich również wszczęto procedury związane ze zwolnieniem ze służby w policji.

Źródło: ddwłocławek.pl

Zobacz też: Pomaska oburzona wpisem posła PiS o Tokarczuk: poziom absurdu sięgnął zenitu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dikdjn7

Podziel się opinią

Share
dikdjn7
dikdjn7
Więcej tematów