Trwa ładowanie...
d24ji6b

Wkrótce remont ul. Półłanki. Na kierowców czekają utrudnienia w ruchu

Od poniedziałku, 15 września, rozpocznie się kolejny remont, utrudniający kierowcom poruszanie się po Krakowie, zwłaszcza w okolicach osiedla Złocień. Tym razem zablokowany zostanie ruch od Rybitw do ul. Sucharskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wkrótce remont ul. Półłanki. Na kierowców czekają utrudnienia w ruchu
(WP.PL, Fot: MW)
d24ji6b

Remont ul. Półłanki na wysokości ul. Agatowej będzie trwał przez około miesiąc. W tym czasie droga będzie całkowicie zamknięta dla ruchu i nie będzie możliwości przejazdu od Rybitw do ulicy Sucharskiej. Zostaną wyznaczone objazdy.

Całość prac została podzielona na dwa etapy: pierwszy będzie obejmował odcinek od wjazdu do MG Logisitic aż do ul. Agatowej, wtedy dojazd do osiedla Złocień będzie możliwy jedynie od strony ul. Bieżanowskiej.

Drugi etap obejmie odcinek ul. Półłanki od ul. Taborowej do Agatowej, będzie on wtedy całkowicie zamknięty dla ruchu. Na osiedle Złocień dostaniemy się jedynie od strony ul. Botewa.

Każdy z etapów w założeniu ma trwać około dwóch tygodni. Jednak w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu zastrzega, że czas remontu może ulec przedłużeniu.

d24ji6b

Podziel się opinią

Share

d24ji6b

d24ji6b
Więcej tematów