Trwa ładowanie...
d2jedz7
Informacja prasowa

Wielkie otwarcie drugiego sklepu TK Maxx w Bydgoszczy!

Tej wiosny Bydgoszcz zakwitnie tysiącem markowych produktów od słynnych projektantów - wszystkie w atrakcyjnych cenach do 60 proc. taniej! 31 marca 2016 r. zostanie otwarty drugi sklep TK Maxx w mieście. Na nową lokalizację znana na całym świecie marka wybrała CH Zielone Arkady. Drzwi nowego sklepu zostaną otwarte punktualnie o godz. 9.00. Tego dnia mieszkańcy Bydgoszczy mogą liczyć na mnóstwo atrakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkie otwarcie drugiego sklepu TK Maxx w Bydgoszczy!
(Materiały prasowe)
d2jedz7

Drugi sklep TK Maxx w Bydgoszczy to aż 1747 m², na których znaleźć będzie można nie tylko najnowsze wiosenne trendy, ale również ponadczasowe klasyki, takie jakie trencze, kurtki skórzane czy lekkie płaszcze do 60% taniej*. Nie zabraknie markowych butów i modnych akcesoriów pełnych wiosennych barw. Pod jednym dachem znajdą się ubrania damskie, męskie i dziecięce, a także obuwie, akcesoria, kosmetyki oraz produkty do domu. Wszystkie w okazyjnie niskich cenach!

Jak mówi Monika Rykowska, kierownik sklepu TK Maxx w Zielonych Arkadach: Po sukcesie otwarcia pierwszego sklepu TK Maxx w Parku Handlowym Batory i niezwykle ciepłym przyjęciu naszej marki w Bydgoszczy, chcieliśmy dać mieszkańcom jeszcze więcej okazji do zakupu markowych perełek, które do naszych sklepów dostarczane są aż kilka razy w tygodniu. Wszystkie nasze lokalizacje są systematycznie zaopatrywane, dlatego w obu bydgoskich sklepach mieszkańcy będą mogli znaleźć wiele różnych niespodzianek. Nowy sklep w Zielonych Arkadach, to również nowe miejsca pracy dla 40 osób z Bydgoszczy i okolic.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx będą czekały liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach, 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!

d2jedz7

Dodatkowo, klienci marki będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej na tę okazję GIFbudki, w której będzie można zrobić sobie zabawne gify, czyli animacje przygotowane z kilku zrobionych wcześniej zdjęć.

Do wspólnego świętowania z okazji otwarcia nowego sklepu w Zielonych Arkadach TK Maxx zaprasza już 31 marca, w czwartek, o godz. 9:00!

d2jedz7

Podziel się opinią

Share

d2jedz7

d2jedz7
Więcej tematów