Trwa ładowanie...
d1boq5i
d1boq5i
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wielki pościg polskich i niemieckich policjantów

Polscy i niemieccy policjanci rano brali udział w pościgu za samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej przed granicą polsko-niemiecką. Zatrzymano 21-letniego kierowcę volkswagena transportera - poinformował rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1boq5i

Jak powiedział rzecznik, niemieccy funkcjonariusze próbowali zatrzymać pojazd w okolicach miejscowości Bismarck. Kierowca zignorował sygnały i skierował się w stronę Szczecina. Niemiecki patrol ruszył za nim. W tym czasie kierowca próbował m.in. zepchnąć jadących policjantów z drogi, jechał niebezpiecznie, łamiąc przepisy drogowe.

Po przekroczeniu granicy poinformowani przez stronę niemiecką polscy policjanci dołączyli do pościgu, blokując ulice w Szczecinie.

Gdy przyczepa, którą ciągnął pojazd, przewróciła się, policjanci zatrzymali kierowcę.

d1boq5i

Według wstępnych ustaleń, tablice rejestracyjne volkswagena były kradzione - dodał Kimon. Policja sprawdza, czy pojazd, którym poruszał się mężczyzna i kosiarka, którą wiózł na przyczepie, nie pochodzą z kradzieży.

Podczas pościgu na jednej z ulic Szczecina doszło do niegroźnej kolizji radiowozu niemieckiego z autem osobowym. Nikomu nic się nie stało, samochody mają niewielkie uszkodzenia - podał rzecznik.

NaSygnale.pl: "Wiozłem mordercę" - kurs grozy łódzkiego taksówkarza

d1boq5i

Podziel się opinią

Share

d1boq5i

d1boq5i
Więcej tematów