Trwa ładowanie...
d1l88ug

Wielka Brytania: brutalne morderstwo Polaka w zachodnim Londynie. Sąsiedzi słyszeli "rozdzierający krzyk"

Policja w Wielkiej Brytanii wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa 34-letniego Polaka w Acton (zachodni Londyn). Sąsiedzi twierdzą, że słyszeli "rozdzierający krzyk".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielka Brytania: brutalne morderstwo Polaka w zachodnim Londynie. Sąsiedzi słyszeli "rozdzierający krzyk"
Wielka Brytania: brutalne morderstwo Polaka w zachodnim Londynie. Sąsiedzi słyszeli "rozdzierający krzyk" (Fotolia)
d1l88ug

Wielka Brytania: śledztwo w sprawie morderstwa Polaka w Londynie

Do morderstwa 34-letniego Polaka doszło w niedzielny poranek (27 stycznia) w jednym z budynków przy Alfred Road. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkała w nim para z Polski. - Słyszałem rozdzierający krzyk. Obudził mnie i mojego małego syna. Był to krzyk młodej kobiety i ustał po około 10 sekundach – twierdzi jeden z sąsiadów, cytowany przez portal Polish Express.

- Ten mężczyzna został brutalnie zaatakowany we własnym domu. Nasze wysiłki skupiają się nad oddaniem winowajcy wymiarowi sprawiedliwości. Na wstępnym etapie śledztwa nic nie wskazuje na to, że ktoś włamał się do mieszkania, powiedział detektyw Mark Richards prowadzący śledztwo, podaje Polish Express.

d1l88ug

Wielka Brytania: londyńska policja prosi o pomoc świadków tragicznego zdarzenia

W sprawie morderstwa Polaka zatrzymano 33-letniego mężczyznę. Podejrzany został przesłuchany na posterunku policji w północnym Londynie.

Policja zaapelowała także do lokalnej społeczności o pomoc w śledztwie i poprosiła świadków oraz osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek przydatne informacje na temat tragicznego zdarzenia o kontakt.

d1l88ug

Podziel się opinią

Share

d1l88ug

d1l88ug
Więcej tematów