Trwa ładowanie...
d4entj1
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wiceprezydent Szczecina złożył rezygnację

• Prezydent Szczecina przyjął rezygnację swojego zastępcy
• Mariusz Kądziołka z PiS był wiceprezydentem od 2011 roku
• Wg lokalnych mediów ma zostać członkiem zarządu jednej ze szczecińskich spółek
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Kądziołka
Mariusz Kądziołka (Agencja Gazeta, Fot: Łukasz Węgrzyn)
d4entj1

Wiceprezydent Szczecina Mariusz Kądziołka (PiS) złożył rezygnację. Prezydent miasta Piotr Krzystek potwierdził, że ją przyjął; podkreślił jednocześnie, że w przyszłym tygodniu powinien być powołany jego nowy zastępca.

- Potwierdzam, że przyjąłem rezygnację Mariusza Kądziołki. Była to jego decyzja, z tego co wiem związana z nowymi wyzwaniami zawodowymi - napisał w przekazanym mediom oświadczeniu Krzystek.

Jak dodał, od kilku dni prowadzi rozmowy związane z powierzeniem stanowiska wiceprezydenta nowej osobie. - Myślę, że nowego zastępcę poznamy w przyszłym tygodniu. Pan Mariusz Kądziołka odpowiadał za ważny obszar funkcjonowania miasta, dlatego chciałbym szybko wprowadzić do pracy jego następcę. Być może będzie to już początek przyszłego tygodnia - zadeklarował Krzystek.

d4entj1

Kądziołka odpowiadał m.in. za sprawy komunalne i komunikację. Na razie nie wiadomo, jakie są jego plany na najbliższą przyszłość.

Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, ma zostać członkiem zarządu jednej ze szczecińskich spółek - wymienia się Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

Kądziołka był wiceprezydentem Szczecina od 2011 roku. Był to efekt zawartego między niezwiązanym z żadną partią prezydentem Krzystkiem a PiS "Porozumienia dla Szczecina".

d4entj1

Podziel się opinią

Share

d4entj1

d4entj1
Więcej tematów