Trwa ładowanie...
d3u54a3

Wiceprezydent Szczecina złożył rezygnację

• Prezydent Szczecina przyjął rezygnację swojego zastępcy
• Mariusz Kądziołka z PiS był wiceprezydentem od 2011 roku
• Wg lokalnych mediów ma zostać członkiem zarządu jednej ze szczecińskich spółek
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariusz Kądziołka
Mariusz Kądziołka (Agencja Gazeta, Fot: Łukasz Węgrzyn)
d3u54a3

Wiceprezydent Szczecina Mariusz Kądziołka (PiS) złożył rezygnację. Prezydent miasta Piotr Krzystek potwierdził, że ją przyjął; podkreślił jednocześnie, że w przyszłym tygodniu powinien być powołany jego nowy zastępca.

- Potwierdzam, że przyjąłem rezygnację Mariusza Kądziołki. Była to jego decyzja, z tego co wiem związana z nowymi wyzwaniami zawodowymi - napisał w przekazanym mediom oświadczeniu Krzystek.

Jak dodał, od kilku dni prowadzi rozmowy związane z powierzeniem stanowiska wiceprezydenta nowej osobie. - Myślę, że nowego zastępcę poznamy w przyszłym tygodniu. Pan Mariusz Kądziołka odpowiadał za ważny obszar funkcjonowania miasta, dlatego chciałbym szybko wprowadzić do pracy jego następcę. Być może będzie to już początek przyszłego tygodnia - zadeklarował Krzystek.

d3u54a3

Kądziołka odpowiadał m.in. za sprawy komunalne i komunikację. Na razie nie wiadomo, jakie są jego plany na najbliższą przyszłość.

Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, ma zostać członkiem zarządu jednej ze szczecińskich spółek - wymienia się Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

Kądziołka był wiceprezydentem Szczecina od 2011 roku. Był to efekt zawartego między niezwiązanym z żadną partią prezydentem Krzystkiem a PiS "Porozumienia dla Szczecina".

d3u54a3

Podziel się opinią

Share
d3u54a3
d3u54a3
Więcej tematów