Trwa ładowanie...
d17sspf

"Wiadomości" przemilczały kolizję samochodu prezydenta Dudy

Mogliśmy się dowiedzieć o powstaniu polskiego giganta paliwowego, rewolucji na polskich torach oraz "delfinie Platformy". Jednak we wtorkowym wydaniu "Wiadomości" zabrakło informacji o kolizji prezydenckiej limuzyny w Krakowie.
Share
W dzienniku nie poruszono sprawy kolizji
W dzienniku nie poruszono sprawy kolizji Źródło: tvp
d17sspf

Nie ma wątpliwości, że jednym z najważniejszych newsów dnia była kolizja prezydenckiego samochodu, którym jechali Andrzej i Agata Dudowie. Nikomu nic się nie stało. Jak wynika z relacji świadków, pojazd najechał na betonowy separator oddzielający torowisko od jezdni i na nim zawisł.

O incydencie w Krakowie informowały najważniejsze media w Polsce. Wyjątek stanowiło wtorkowe wydanie "Wiadomości". Dziennikarze telewizyjnej Jedynki skupili się głównie na przejęciu przez Orlen Lotosu, kontrakcie z PKP Intercity na budowę nowych wagonów kolejowych, czy na przedstawieniu sylwetki kandydata PO na stanowisko prezydenta w stolicy, Rafała Trzaskowskiego.

Dla porównania konkurencyjne "Fakty" na antenie TVN wyemitowały materiał o kolizji prezydenta Dudy jako trzeci najważniejszy news w tym wydaniu dziennika. Przedstawiono relację świadków zdarzenia oraz przypominano wcześniejsze kraksy z udziałem rządowych limuzyn.

d17sspf

Zobacz także: "Wiadomości" TVP w wersji anglojęzycznej. Reakcja publicystów bezcenna

d17sspf

Podziel się opinią

Share
d17sspf
d17sspf
Więcej tematów