Trwa ładowanie...

"Wiadomości" nazwały Woodstock "najbardziej obskurnym festiwalem świata". Krzysztof Ziemiec się tłumaczy

Prezenter nie wytrzymał i w końcu zabrał głos w sprawie ostatniego kontrowersyjnego materiału w "Wiadomościach". Co ma na swoje usprawiedliwienie?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Wiadomości" nazwały Woodstock "najbardziej obskurnym festiwalem świata". Krzysztof Ziemiec się tłumaczyŹródło: Youtube.com
d13ozhk
d13ozhk

We wtorkowym głównym wydaniu "Wiadomości" TVP postanowiła skomentować tegoroczny festiwal Przystanek Woodstock. Prowadzący Krzysztof Ziemiec zapowiadał materiał, a na pasku, na dole ekranu pojawił się kontrowersyjny napis, który brzmiał: "Najbardziej obskurny festiwal świata". W internecie od razu pojawiła się fala krytycznych komentarzy. W końcu głos w sprawie zabrał sam Ziemiec. Prezenter zaczął się tłumaczyć, ale każdy jego kolejny argument spotykał się z jeszcze większym atakiem pozostałych internautów.

O ile początkowo Ziemiec starał się spokojnie wytłumaczyć i przedstawić swoje racje, o tyle jeden z komentarzy wyprowadził go z równowagi.

Nieoczekiwanie głos w gorącej dyskusji zabrała Hanna Lis, która przez kilkanaście lat związana była z Telewizją Polską. Była prowadząca "Panoramę" wytknęła TVP niedokładne tłumaczenie tekstu, którym zainspirowała się redakcja "Wiadomości".

Tomasz Lis również postanowił wtrącić się do rozmowy. Kto ma rację w tym sporze?

Zobacz także: Najlepsze teksty z "Wiadomości"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d13ozhk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ozhk
Więcej tematów