Trwa ładowanie...
d1bf7p2

Wesoły Kierowca "na dywaniku". ZTM nie podobają się jego żarty

Od weekendu w sieci furorę robi nagranie z autobusu 509, który prowadził Wesoły Kierowca. Wita i żegna pasażerów, zabawia ich żartami, dowcipnie komentuje sytuację na drodze i w autobusie. Nagranie zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy. - Nienawidzę ludzi smutnych i wiecznie narzekających na wszystko. Z takim kierowcą mogłabym jechać na koniec świata - pisze pod artykułem nasza czytelniczka. Żarty Wesołego Kierowcy, jak się okazuje, nie przypadły jednak do gustu szefostwu z ZTM. Mężczyzna został zaproszony "na dywanik" i usłyszał reprymendę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wesoły Kierowca "na dywaniku". ZTM nie podobają się jego żarty
(WawaLove.pl)
d1bf7p2

Zobacz: Wyluzowany kierowca autobusu: "frekwencja jak na wyborach"

- Gdy wita czy żegna pasażerów, jest to sympatyczne, ale przestaje, gdy pozwala sobie na opinie, których nie powinien wypowiadać prowadząc pojazd z pasażerami. Na przykład, gdy sugeruje, że w autobusie nic sprawnie nie działa, łącznie z kierowcą - mówi TVN Warszawa Igor Krajnow, rzecznik ZTM. - Nie pierwszy raz przekroczył granicę dobrego smaku, więc myślę, że wystąpimy do jego pracodawcy, żeby przeprowadził z nim przynajmniej rozmowę dyscyplinarną - dodał..

Wesoły Kierowca to Robert Chilmończyk i już od kilku lat urozmaica pasażerom podróże autobusem po Warszawie. Ukończył studia na poziomie licencjackim z turystyki i rekreacji, z wykształcenia jest pilotem wycieczek zagranicznych. Mówi po angielsku, rosyjsku i niemiecku. Jego fanpage na Facebooku ma już 56 tysięcy fanów. Sprawdzają tam, na jakich liniach można w danym tygodniu spotkać Wesołego Kierowcę i czasami jadą autobusem specjalnie, żeby posłuchać jego żartów.

d1bf7p2

Podziel się opinią

Share
d1bf7p2
d1bf7p2
Więcej tematów