Trwa ładowanie...
d8s6vrr

We wtorek sekcja zwłok matki i trojga dzieci z Jastrzębia Zdroju

We wtorek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok czterech ofiar pożaru domu, do którego doszło w Jastrzębiu Zdroju - poinformował prokurator rejonowy z Jastrzębia Zdroju Jacek Rzeszowski. W wyniku pożaru zmarła matka i troje dzieci.
Share
Dom jednorodzinnym w którym doszło do tragicznego pożaru.
Dom jednorodzinnym w którym doszło do tragicznego pożaru.Źródło: PAP, Fot: Andrzej Grygiel
d8s6vrr

- Postępowanie jest prowadzone, nie mogę szczegółów ujawniać. Sprawdzamy wszystkie wątki - powiedział Rzeszowski. Dodał, że pełne wyniki planowanej sekcji zwłok będą znane do dwóch tygodni.

Tragiczny pożar

Do pożaru doszło w piątek w nocy w domu jednorodzinnym w Jastrzębiu Zdroju. Powierzchnia pożaru była niewielka - ok. 15 m kw. Jego ognisko znajdowało się na piętrze, paliła się część schodów i szafa. Ogień gasiło sześć zastępów straży pożarnej.

d8s6vrr

W wyniku pożaru zmarły cztery osoby. Na miejscu 18-letnia, najstarsza, córka, a czterolatka w trakcie udzielania pomocy. W sobotę zmarły dwie kolejne ofiary pożaru przebywające na oddziałach intensywnej opieki medycznej w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju: 10-letni chłopiec i 40-letnia matka dzieci.

Jak poinformowała rzeczniczka policji w Jastrzębiu Zdroju Magdalena Szust, w szpitalu w Cieszynie przebywa jeszcze 13-letnia dziewczynka.

d8s6vrr

Podziel się opinią

Share
d8s6vrr
d8s6vrr
Więcej tematów