Trwa ładowanie...
d2sfrzr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

We Włoszech pasażer opóźnionego pociągu wsiadł do lokomotywy i próbował odjechać

Pasażer opóźnionego pociągu stojącego na stacji w Neapolu był tak zniecierpliwiony tym, że skład nie odjeżdża, że wsiadł do lokomotywy i postanowił odjechać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Policji tłumaczył, że zdenerwował się, bo mu się spieszyło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
We Włoszech pasażer opóźnionego pociągu wsiadł do lokomotywy i próbował odjechać
(wp.pl, Fot: Andrzej Hulimka)
d2sfrzr

Do zdarzenia, opisanego w poniedziałek przez agencję Ansa, doszło na stacji Soccavo. Pasażerowie czekali w opóźnionym lokalnym pociągu na odjazd.

Jeden z podróżnych, 42-latek zdenerwował się do tego stopnia, że wsiadł do lokomotywy, w której nie było maszynisty, i postanowił sam poprowadzić pociąg. Kiedy zaczynał ruszać, do lokomotywy wpadli policjanci, by go zatrzymać i nie dopuścić do tego, by pociąg odjechał. Doszło do szamotaniny, w trakcie której niedoszły samozwańczy maszynista pobił parasolem jednego z interweniujących funkcjonariuszy.

Został aresztowany i umieszczony w areszcie domowym. Wcześniej na posterunku policji swój gest tłumaczył bardzo silnym zdenerwowaniem z powodu opóźnienia pociągu.

d2sfrzr

Podziel się opinią

Share

d2sfrzr

d2sfrzr
Więcej tematów