Trwa ładowanie...
d1z7sa2
mukowiscydoza

„Wcale nie taka ładna jak inne chorujące miss”. Wstrząsająca historia Wiktorii poruszyła internautów

Historia chorej na mukowiscydozę Wiktorii z Bierunia (woj. śląskie) poruszyła internautów. Nieznajomi ludzie opłacili jej leczenie i rehabilitację, dzięki czemu dziewczyna może żyć o rok dłużej. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, a 19-latka znowu potrzebuje pomocy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Wcale nie taka ładna jak inne chorujące miss”. Wstrząsająca historia Wiktorii poruszyła internautów
(SiePomaga.pl)
d1z7sa2

- Jej choroba jest gorsza niż nowotwór. Nie pozostawia nadziei. Zabiera złudzenia. Każe czekać nie wiadomo na co, ani jak długo. Nowotwór zabrał jej rodziców, a ona nie mogła nawet płakać. Płacz odbiera oddech, a dla Wiktorii oddech jest właśnie na wagę życia – czytamy na stronie siepomaga.pl, gdzie darczyńcy mogą finansowo wspierać chorą dziewczynę.

Wiktoria określana jest jako „chorująca miss”. Odwołując się do jej urody internauci chcą zwrócić uwagę na problem dziewczyny i zebrać jak najwięcej pieniędzy.

- W tej chorobie pewne jest tylko leczenie, które nigdy się nie kończy. Z uwagi na ogromne zainteresowanie i chęć pomocy, zdecydowaliśmy o pozostawieniu zbiórki otwartą. Pieniądze można wciąż wpłacać, a wszystkie dodatkowe środki będą przeznaczone na pomoc Wiktorii w walce z tą straszną chorobą – takim apelem do internautów wystosowali twórcy zbiórki.

d1z7sa2

Podziel się opinią

Share

d1z7sa2

d1z7sa2
Więcej tematów