Trwa ładowanie...

"Złap je wszystkie!". Wyjątkowy przejazd "Nightskating Warszawa" [GALERIA]

"Złap je wszystkie!". Wyjątkowy przejazd "Nightskating Warszawa" [GALERIA]
ds85fpg
ds85fpg

Tego jeszcze nie było. W czwartkowy wieczór miłośnicy jazdy na rolkach mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym, niepowtarzalnym oraz do tej pory niespotykanym "Nightskating Warszawa", które odbyło się pod hasłem: "Złap je wszystkie!". Chodziło oczywiście o pokemony i to, by przy okazji jazdy na rolkach "złapać" jak najwięcej kolorowych stworków.

Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma za zadanie popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie od wieku.

- Pokémon to nieodłączny element dzieciństwa większości z naszych uczestników. Obecnie powrócił w wydaniu gry geolokalizacyjnej i szturmem podbija serca użytkowników na całym świecie, zachęcając ich do wyjścia z domu. Zainspirowani ostatnim trendem oraz Waszymi prośbami, wychodzimy temu na przeciw i organizujemy pierwszy w historii Nightskating Warszawa w klimacie Pokemon! Mile widziane stroje tematyczne - pisali na Facebooku organizatorzy wydarzenia, którzy zaznaczali także, by zachować rozsądek i rozwagę podczas prób "łapania" pokemonów, gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze.

ds85fpg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds85fpg
Więcej tematów