Trwa ładowanie...

Zakazy wstępu na imprezy masowe i grzywny pieniężne

Tak sąd rozprawił się z kibolami!

Zakazy wstępu na imprezy masowe i grzywny pieniężne
d3tud8i
d3tud8i

Cztery wyroki sądowe zapadły w śródmiejskim sądzie, który rozpatrzył sprawy w trybie przyśpieszonym w stosunku do kibiców Ruchu Chorzów. Mężczyźni zostali zatrzymani przed lub w trakcie meczu. Każdy z nich miał zabronione środki pirotechniczne. Odpowiadali z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i przepisów kodeksu karnego.

Przed i w trakcie meczu Ruchu Chorzów z Legią Warszawa na stadionie przy Łazienkowskiej, policjanci zatrzymali kilka osób ujętych wcześniej przez ochronę. Czterech kibiców Ruchu Chorzów próbowało wnieść na stadion materiały pirotechniczne. Jeden z nich odpalił petardę w trakcie meczu. W poniedziałek i wczoraj śródmiejski sąd rozpatrzył cztery sprawy w trybie przyśpieszonym.

Remigiusz W. (25 l.) został skazany na karę grzywny i 2 lata zakazu wstępu na imprezy masowe – mecze piłki nożnej z udziałem Ruchu Chorzów na terenie całego kraju. Mężczyzna próbował wnieść na stadion petardy.

Kamil J. (24 l.) zapłaci karę grzywny i ma orzeczony zakaz wstępu na rok na wszelkie imprezy masowe, a podczas meczów Ruchu Chorzów będzie musiała stawiać się w jednostce Policji. Mężczyzna w trakcie meczu miał przy sobie zabronione materiały pirotechniczne.

d3tud8i

Maciej O. (29 l.) próbował wnieść na stadion 4 petardy. Usłyszał wyrok 2-letniego zakazu wstępu na mecze Ruchu Chorzów. Musi również zapłacić karę grzywny i pokryć koszty sądowe.

Mariusz G. (32 l.) wszedł na stadion z petardą i odpalił ją w trakcie meczu. Wyrok dla mężczyzny, to 2 lata zakazu wstępu na mecze Ruchu Chorzów, kara grzywny – 1800 zł i pokrycie kosztów sądowych.

d3tud8i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tud8i
Więcej tematów