Trwa ładowanie...

Za darmo: Zmienia się - spotkanie o nowej ekonomii

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w 28 grudnia (sobota) w Państwomiasto

Za darmo: Zmienia się - spotkanie o nowej ekonomii
dw67p5t
dw67p5t

Firmy i NGOsy, twórcy i startupowcy , pracownicy i konsumenci zmieniają swoje postawy i zachowania. Zmiany w kierunku bardziej świadomego, zdrowego, bliższego naturze i lokalnym społecznościom życia najlepiej świadczą o głębokiej chęci odnalezienia nowego sensu.

Zwiększa się poczucie odpowiedzialności i świadomość własnych możliwości. Zwiększa się poczucie pilności narastających problemów, a zarazem poczucie, że trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Na czym jednak polegać mają zmiany w otaczającym nas świecie? Czego dotyczą? Do czego nas prowadzą? Jak się w nich odnaleźć? Jaka przyszłość nas czeka i jaką przyszłość chcemy tworzyć?

Spotkanie, które organizuje Sieć Sensownego Biznesu ma być okazją do opowiedzenia sobie nawzajem, jak widzimy te zmiany i możliwości, które dzięki nim powstają. Będzie to także możliwość, żeby poznać podobnych ludzi, podyskutować i być może coś razem zrobić.****

dw67p5t

godz. 18.00-19.00 NOWA EKONOMIA

Na nową ekonomię składają się różne trendy, zjawiska, ruchy i społeczności. Kryzys sensu, przewartościowania, przedsiębiorczość społeczna, ekonomia współdzielona czy crowdsourcing. Dawid Sokołowski opowie jakie zmiany obserwujemy i kreujemy w Sieci Sensownego Biznesu. Spodziewajcie się też dużo przykładów.

19.00 - ... DYSKUSJA

Wspólnie z prowadzącymi zdecydujecie, jak dalej będzie przebiegać spotkanie. Wstępną propozycją jest formuła BarCamp, gdzie każdy będzie mógł zgłosić temat dyskusji.

dw67p5t

*Spotkanie poprowadzą Dawid Sokołowski, założyciel Sieci Sensownego Biznesu , mający spore doświadczenie we wspieraniu i finansowaniu startupów oraz Marcin Giełzak, także z Sieci Sensownego Biznesu, wcześniej pracujący w marketingu oraz w doradztwie przy zbiórkach crowdfundingowych. *

Kiedy:28 grudnia 2013 r., godz. 18:00

Gdzie:Państwomiasto, ul. Gen. Andersa 29

WSTĘP WOLNY

dw67p5t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw67p5t
Więcej tematów