Trwa ładowanie...

Za darmo: Weź udział w projekcie teatralnym

Metamorfozy-Performance - nabór do projektu teatralnego trwa do 1 maja

Za darmo: Weź udział w projekcie teatralnym
do8lhdd
do8lhdd

Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie i Perfomeria Warszawy zapraszają młodzież, studentów oraz osoby dorosłe do udziału w projekcie teatralnym Metamorfozy – Performance. W ramach projektu przewidujemy 8 spotkań – sesji , podczas których uczestnicy będą pracować pod okiem performerów i animatorów z kolektywu twórczego Performeria Warszawy.

Uczestnicy wykorzystując techniki teatralne i język performerskiego działania, będą rozwijać świadomość ciała, improwizować, współpracować z grupą,* działać w przestrzeni miasta, ogrodu i muzeum.* Punktem wyjścia pracy teatralnej będzie tekst Metamorfoz Owidiusza oraz teksty tworzone przez uczestników.****

Efektem warsztatów będzie spektakl - performens, który zaprezentowany zostanie podczas otwartego pokazu 12 czerwca.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia do 1 maja na adres: a.pietrzyk@lazienki-krolewskie.pl . **Udział w warsztatach jest bezpłatny!
do8lhdd

Daty spotkań:

6 maja (pon.) 18:00-20:00 – spotkanie informacyjno-integracyjne

Warsztaty:

14 (wt.), 16 maja (czw.) 18:00 – 21.00
27 maja (pon.)18:00 – 21.00
3 (pon.), 4 (wt.) czerwca 18:00 – 21:00
10 (pon.), 11 (wt.) czerwca 18:00 – 21:00

Miejsce spotkań Sala Musztry, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

...........................................................

*Performeria Warszawy - *Performeria Warszawy to grupa performerów, artystów i animatorów kultury. Ich głównym celem jest twórcze ożywianie przestrzeni miejskiej, wykorzystując do tego techniki performatywne. W tym celu prowadzą autorskie poszukiwania teatralne, w których poruszają się swobodnie między ulicznym performansem a happeningiem. Tworzą akcje, krótkie spektakle, działania interaktywne i warsztaty. Istotna jest dla nich idea stwarzającego się wtedy Spotkania, które wyciąga ze stagnacji i ustanawia przestrzeń do wymiany poglądów, myśli, idei, marzeń. Chcą kreatywnie prowokować do wspólnego dialogu.

do8lhdd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do8lhdd
Więcej tematów