Trwa ładowanie...

Za darmo: Warsztaty wrotkarskie na Stadionie Narodowym

Pierwsze zajęcia we wtorek o godzinie 18:00

Za darmo: Warsztaty wrotkarskie na Stadionie Narodowym
d1wdpyp
d1wdpyp

Czujesz się niepewnie na rolkach? A może chcesz nauczyć się nowych umiejętności? Jeśli tak - te zajęcia są dla Ciebie. Będzie okazja, aby nauczyć się, jak bezpiecznie upadać, płynnie poruszać się na rolkach na wprost i na zakrętach, skutecznie i/lub efekownie hamować, czy bezpiecznie pokonywać przeszkody.

Pierwsze zajęcia odbędą się 16 kwietnia, w godzinach 18:00-19:30, na Stadionie Narodowym.

Zajęcia odbywać się będą pod okiem instruktora Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich oraz instruktorów WSR POLSKATER . Podczas zajęć uczestnicy będą podzieleni na podgrupy w zależności od umiejętności jazdy.

Punktem startowym wydarzenia będzie promenada przy recepcji (zielony punkt na mapie / BRAMA 1), w której między godziną 18:00 a 19:40 dostępna będzie darmowa szatnia. Warsztaty będą się odbywać w obszarze zaznaczonym na mapie pomiędzy niebieskimi liniami. Parking dla samochodów znajduje się przy stacji PKP STADION.

d1wdpyp

Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy. Nie ma ograniczeń wiekowych. Nie ma zapisów.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy. Organizator nie zapewnia sprzętu.

Zalecana jest jazda w kasku oraz ochraniaczach. Dla osób poniżej 18. roku życia kask jest obowiązkowy.

d1wdpyp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wdpyp
Więcej tematów