Trwa ładowanie...

Za darmo: Warszawski Fajf

Dansing, występ praskiej grupy międzypokoleniowej "Cała Praga Śpiewa", koncert z muzykami zespołu Czessbend oraz animacje Taneczne Zespołu "Sztajerek"!

Za darmo: Warszawski Fajf
dhpytxz
dhpytxz

9 listopada odbędzie się kolejna już impreza z cyklu Warszawski Fajf. Można pójść i porządnie potańczyć przy starszej muzyce. Oprócz zwykłej zabawy, zobaczymy też występ praskiej grupy międzypokoleniowej "Cała Praga Śpiewa", koncert z muzykami zespołu Czessbend oraz animacje Taneczne Zespołu "Sztajerek"!

Fajf rozpocznie się spotkaniem zatytułowanym „Miejsca rozrywkowe przedwojennej Warszawy". Dowiemy się na nim jak wyglądały przedwojenne knajpy, dansingi, eleganckie i mniej eleganckie lokale, teatry i kabarety. Spotkanie poprowadzi Stowarzyszenie Barwy Kultury.
Po spotkaniu cykliczny już występ amatorskiej praskiej grupy międzypokoleniowej "Cała Praga Śpiewa" oraz koncert z muzykami zespołu Czessbend. Będzie można pośpiewać przedwojenne szlagiery.

Na koniec Dansing. Dźwięki skrzypiącej płyty zapewni Kuba Kozak z Warszawiaków. Animacje taneczne podczas Dansingu poprowadzi unikatowy zespół "Sztajerek".

Fajfami nazywano przyjęcia popołudniowe, odbywające się zwykle o godzinie piątej (od angielskiego five o'clock), na których się głównie tańczyło, jadło i odpoczywało.

dhpytxz

*Warszawski Fajf *DZiK i Stowarzyszenie Barwy Kultury
Dom Zabawy i Kultury Belwederska 44a, start o godz. 19.30, wstęp wolny

dhpytxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhpytxz
Więcej tematów