Trwa ładowanie...

Za darmo: Warsaw Challenge 2015

Black Milk, PRhyme, Kaliber 44, Włodi i PRO8L3M oraz breakdancerzy z całego świata przed Pałacem Kultury

Za darmo: Warsaw Challenge 2015
d1ifbj4
d1ifbj4

W weekend, 9-10 maja, miłośników hip-hopu czeka wyjątkowe wydarzenie. Z okazji dziesięciolecia Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance – Warsaw Challenge 2015 , wystąpią Black Milk oraz PRhyme w składzie Royce da 5’9 i DJ Premier. Nie zabraknie również polskich gwiazd, wystąpią Kaliber 44, Włodi i PRO8L3M. Wstęp jest wolny.

Warsaw Challenge to największa w Polsce oraz jedna z największych na świecie tego typu imprez. To projekt, łączący taneczne występy na najwyższym poziomie z koncertami największych gwiazd polskiego i światowego formatu.

Podczas finałowej imprezy swoje umiejętności zaprezentują 24 drużyny z całego świata – Chin, Francji, Maroka, Rosji, Ukrainy, USA oraz Polski. 16 składów wybranych zostanie przez jury i dołączy 8 ekip, które zakwalifikowały się w otwartych eliminacjach.

d1ifbj4

W sobotę, 9 maja, podczas pierwszego dnia Warsaw Challenge odbędą się eliminacyjne walki bboyów, pokazy Show Sill Fanatikz, Show Lipskee&Kaczorex&Temps oraz koncerty takich artystów jak: Włodi, PRO8L3M, Kaliber 44 i gwiazdy wieczoru – PRhyme w składzie Royce da 5’9 i DJ Premier.

Natomiast w niedzielę, 10 maja, wyłoniona zostanie zwycięska drużyna, który otrzyma nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy – 15 tysięcy złotych. Tego dnia zawodom będą towarzyszyć występy polskich raperów – JWP, Rychu Peja Solufka, a na zakończenie imprezy zagra amerykański raper i producent Black Milk.

Finał Warsaw Challenge Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance - odbędzie się w dniach 9-10 maja 2015 roku pod Pałacem Kultury i Nauki. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.WarsawChallenge.com .

d1ifbj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ifbj4
Więcej tematów